Cliwe Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 Zdravim, přemýšlím že bych zadní opěrky polepil chrom nebo karbon(stříbrná) folii. Co ríkate? nebo nějaké jiné nápady? Díky Citovat
bl@cker Odesláno 6. duben 2010 Odesláno 6. duben 2010 Původně zaslal: Cliwe Zdravim, přemýšlím že bych zadní opěrky polepil chrom nebo karbon(stříbrná) folii. Co ríkate? nebo nějaké jiné nápady? Díky no nevim jak by to vypadalo casem.Hele a na 307cku se neprodavaji ty obloucky jak to ma 206CC? Citovat
Gibon83 Odesláno 6. duben 2010 Odesláno 6. duben 2010 tie ocelove obluky tam su za tym plastom... Citovat
bl@cker Odesláno 7. duben 2010 Odesláno 7. duben 2010 no tak ja bych tam nic nelepil ale tak to je o vkusu Citovat
Grlik Odesláno 7. duben 2010 Odesláno 7. duben 2010 No ja osobně bych to skusil upravit počitačem pro přestavu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.