Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

čau kluci po tom co mi to ten týpek pročistil atd mám další problém.druhej den ráno to nechtělo vůbec nastartovat.asi na na po sedmý to chytlo pak už v pohodě.dneska a včera to samý občas mi tam problikne motor nebo oranžová kontrolka napravo.nemá někdo skušenost?ale je mi divný:Dělal mi to v neděli.pondělí normálně nastartuju a jel sem na pumpu kde sem vzal shwll w power 100oktan.a teď už to ráno nechytne.prosím o radu díky

[upravil dne 1.4.2010 Big Tommy]

[upravil dne 7.4.2010 Big Tommy]

[upravil dne 22.6.2010 Big Tommy]

Odesláno

napada me cidlo otacek na prevodovce, spatna zapalovaci civka (rampa) - nepises ale jakej motor to vlastne je :myslim

Odesláno

jo soráč je to 1.8 16V.fakt to začlo dělat až sem tam čepnul ten benzín to nechápu.možná jestli mi tu rampu nezapoměl dotáhnout koukal se na svíčky.mrknu na to ale moc tomu nedávám jak to chytne tak už to startuje normálně

Odesláno

tak sem byl na pc a řek mi že mu tam vyskočil krokovej motor.smazal napojil a už se mu to neukázalo.já když to teď nastartuju(i před tim)tak se mi to nějak klepe to auto celý.i zpětný z toho vybruje.skusili sme i odpojit baterku aby se to nějak restartovalo do původního od toho vyčištění a nastavení plynu.po zapojení baterky a nastartování to šlo parádně tak sem to šel projet.super všechno otáčky nehabrovali paráda.ale jak sem to chcíp a znova nakop tak zas to samý.nejdřív to zas nešlo a jak to chytlo tak zas klepačka.řikal něco o kondenzátoru zapalování tak sem z toho jelen.dneska jedu 160 na chatu tak sem zvědavej jestli vůbec dojedu

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

tak sem to nevyřešil jak sem si bláhove myslel a nestartuje zase.jen po ránu nebo když to dlouho stojí.zas až na podesátý.divný je že když to napíchnem na počítač tak nejde otevřít řídící jednotka.a po nastartování.nedělalo to někomu taky?prej to může bejt jednotkou(sagem) nebo spínačkou nebo někde něco blbě ukostřený.nechápu to

Odesláno

...zacinam mat pocit ze je toto uz casty problem s tym startovanim....mne len za jazdy vypol motor a odvtedy nenastartoval ani raz:( teraz uz len cakam kedy niekoho zozeniem na odtah do servisu...

  • O 11 měsíců později...
Odesláno

pokud nejde otevřít ŘJ tak je bloklej immo nebo je problém v napájení hlavního relé ..jinak na začátku si psal že ti něco čistily ..bylo by dobrý napsat co a kde všude ten člověk byl..

Odesláno

Treba jednemu clenovi tady nejde nacist RJ zadnou diagnostikou, a pritom auti normalne funguje :) Nenacitali ji ani uni dia, ani origo planet, nastartovanou, i zdechlou ...

Ja nastesti startuju na brnk, ale tez uz mam chicenej krokovej motorek ... Ten je zodpovedny za to kolisani otacek, teoreticky, kdyz to pusti na mali otacky, muze to i triasť ...

Inak mne dost pomohlo, ked som ho vytiahol, a rozobral (isiel velmi lahko rozobrat do posledneho srobiku) a poriadne som ho vycistil tech. benzinom, vysusisl, a na cca pol roka bol este pokoj :)

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...