Guest Chozeluizskuner Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 Mám v ulici 3 407. Jen sou momentálně všechny na plechách Citovat
koblih69 Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 :D:D a vony jako ty plecháče mají zašroubovaný ty šrouby víc nebo míň? Citovat
koblih69 Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 No tak teď máš orientační údaj +- 1 mm, teď změříš hloubku díry v tom kole, ale protože jen těžko trefíš náběh toho kuželu tak opět +- 1mm... pak půjdeš kupovat šrouby a zjistíš, že nemají přesně tvůj rozměr, ale jen o mm delší nebo o mm kratší... no nic i takhle se to dá dělat. Hlavně nevyhazuj účtenku... Citovat
Dava Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 No tak teď máš orientační údaj +- 1 mm, teď změříš hloubku díry v tom kole, ale protože jen těžko trefíš náběh toho kuželu tak opět +- 1mm... pak půjdeš kupovat šrouby a zjistíš, že nemají přesně tvůj rozměr, ale jen o mm delší nebo o mm kratší... no nic i takhle se to dá dělat. Hlavně nevyhazuj účtenku... jestli to chceš na desetiny, tak to zítra vemu šuplerou jinak jak bys to dělal ty? když sháníš nové šrouby? [upravil dne 18/2/14 22:38 od Dava] Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 19. únor 2014 Odesláno 19. únor 2014 desetiny nebudou třeba Děkuju! Koblih by určitě došel do garáže, a změřil si to sám... Citovat
koblih69 Odesláno 19. únor 2014 Odesláno 19. únor 2014 Ok napíšu to klidně po 3-tí ... nasadil bbych kolo který tam patří vzal jeden šroub z plecháče a spočítal kolik závitů se mi chytne. Když to bude 6 vím, že je to těs na na kraji použitelnosti, 8 OK a 10 max. Když je to víc nebo míň tak podle stoupání vím přesně jakej potřebuju šroub. Šupleru nepotřebuju brát do ruky, tím končím krasojízdu v tomto tématu Citovat
Balachar Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 Ahojte, čo poviete na tieto disky, neviem z akého sú modelu, no zaujímal by ma Váš názor na to, ako by mohli vyzerať na 407? Citovat
Vlado-77 Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 Vyzerat by mohli celkom aj ked urcite nie az tak dobre ako originalne na 407. A na tych z Tvojho obrazka ten nizky profil to bude nic moc na jazdenie u nas. Co myslis? Citovat
Mohy Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 za kolik jsou? Ty jo vy máte na Bazoši tolik krásnych origo kol...co se tady z druhé ruky ani koupit nedá :-/ tyhle jsou pěkné. 18\"? Citovat
Balachar Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 Veď toho sa obávam, že to bude na Pežotku veľmi tvrdé :-( ... pneu na nich sú 235/40 R18 a podľa TP by mali byť 235/45 R18. Inak mám origo sadu R17 Cosmos, len sú trocha oškreté a riešim dilemu, že buď ich dám vyspraviť a kúpim nové pneu, alebo ich predám a kúpim sadu R18 Galaxie z coupe Známy si kúpil R17 z 508, nie sú origo 407, ale vyzerá to nádherne. Citovat
Mohy Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 mě se líbí tyto : http://auto.bazos.sk/inzerat/34535420/ALU-disky-BBS-R18.php . ovšem já mám 330mm brzdy, nevím jak by to vypadalo na malých:myslim Citovat
Balachar Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 450€ ... áno R18. Musím mierne nesúhlasiť, už rok sa snažím nájsť R18 Galaxie z coupe a nič som nenašiel ... ale v Poľsku, tam je výber neskutočný :-) Citovat
Balachar Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 Možno by mi pomohli aj názory tých, čo jazdia na R18 ... je to o dosť tvrdšie ako na R17? Citovat
Balachar Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 mě se líbí tyto : http://auto.bazos.sk/inzerat/34535420/ALU-disky-BBS-R18.php . ovšem já mám 330mm brzdy, nevím jak by to vypadalo na malých:myslim Tie som si pozeral tiež, ale viac by sa mi hodili na BMW, kolega má takéto čierne na 3 coupe. 330mm? To sa na 2.2 dávalo, alebo si si to dal dodatočne? ... musí to brzdiť jak sviňa! :-) Citovat
antal Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 Rozdiel ani nepoznáš klído si ich tam daj.18\" mam na svoji 207 a to mám 40tku gumu Citovat
Balachar Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 Ci boha, 18 na 207??? :-) Chcem vidieť foto! Mal som 207, musí to vyzerať super :-) Citovat
Balachar Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 Ešte jeden názor ... ktoré z týchto sa podľa Vás hodia viac? Citovat
Mohy Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 dávaly se na biturbo seriově brzdí opravdu solidně... Jinak mám zimní 17\" a letní 18\" a rozdíl žádný necítim..mimo toho že to v zatáčkách ma vic \"drajvu\" ... neždejká se vysoká guma, drží to... Já mám rád otevrená kola, líbí se mi ty Y co sem postoval...jsou to lehká BBS... Citovat
antal Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 Foto zatial nemam.Kebyže som sa mal rozhodnut medzi těmito tak tie z prava Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.