Fanyno026 Odesláno 17. březen 2010 Autor Odesláno 17. březen 2010 uvidim jak pujde rozdelat svetlo Citovat
309GT Odesláno 23. duben 2010 Odesláno 23. duben 2010 Jr to pěkný,ale ty světla z 306ky jsou na 406ku malý Citovat
johnn_y Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 nevite nekdo co to je za kola na te červene 406? Citovat
BoneDaddy Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 Původně zaslal: johnn_y nevite nekdo co to je za kola na te červene 406???? Mim Maratera 17\" 4x108 ET15 Citovat
martis Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 ThorR take svetla by som bral na mojej 406 bolo by to super,ale cena je neuveritelna.a este problem to aj kupit Citovat
ThorR Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 Takova svetla nikde nekoupis. Je to vlastni vyroba Citovat
martis Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 uz som videl ze sa daju kupit iba cocky ale akosi sa mi nechce davat zato skoro 6000,je to zbytocne a aj tak to nebude pre mna dobre,lebo nemam ani ostrekovace na svetla a ani vyskovo nastavitelne svetla ;( inak to robil aj tu jeden clen na fore,ale neviem to najst. iank som rozmyslal ci sa to neda urobit inak.napriklad by som kupil svetla z p 306 rozobral a cisto tie cocky by som dal do mojich svetiel.ale je to len napad ale neviem ako by to bolo v praxi.predsa svetla cele sa daju kupit lacnejsie ako iba cocky [upravil dne 25/4/10 martis] Citovat
309GT Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 Tady je návod jak zabudovat bixenon projektory Citovat
ThorR Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 Za tech 6000,- se kdysi prodavali cocky i s xenonama. Na new model je to v pohode, ten ma cirou optiku, ale old ma zebrovani na skle, takze se to musi rucne zbrousit do hladka, aby ta cocka mela spravny rozptyl. Edison si cocky dodelaval do new modelu tady Citovat
309GT Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 Koukám že jsme se v odkazech pěkně sešli:D:D:D:D Citovat
Fanyno026 Odesláno 26. duben 2010 Autor Odesláno 26. duben 2010 Ahoj kolik stoji sada tech cocek a kde se daj koupit ? Citovat
309GT Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 http://www.frautomotive.cz/frautomotive/eshop/15-1-Xenony/443-2-Bixenon-cockove-sety/5/1082-Bixenon-cockovy-set-9004 Citovat
Fanyno026 Odesláno 26. duben 2010 Autor Odesláno 26. duben 2010 Dekuji moc to si obednam je to pecka Citovat
309GT Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 Ale koukám že balasty nejsou součástí Leda kouknout ještě jinde Citovat
Fanyno026 Odesláno 26. duben 2010 Autor Odesláno 26. duben 2010 co to je balasty ?A kde jinde je prodavaj ? Citovat
309GT Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 To je řídící jednotka ke xenonům http://www.xenony-cz.cz/hid-ballast-12v-ridici-jednotka-p-11.html?zenid=d870adb0365c92ae7e3c20e09ea27a73 Ale tady jsou za skoro stejnou cenu kompletní http://www.xenony-zlin.cz/z30-BiXenony---Bi-Xenon-LIGHT-PROJeCTOR-H4.html Citovat
Fanyno026 Odesláno 26. duben 2010 Autor Odesláno 26. duben 2010 Tohle jsou H4 ja potrebuji H7 a pujde mi to do peugeota 406 to ma naky jiny konektory ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.