Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

A jako dlouho/km ji máš? :)

Jinak já mám takovou svou teorii v případě Partnera, vzhledem k tomu, že je pro mě potřebnej a ne z radosti, potřebuju aby jezdil za cca 1kč/km nepočítaje základní spotřebák (nafta, olej, pneu). Tedy nákupka cca 50tis + 25 opravy za poslední měsíc, 5tis. nějaký věci po koupi = 80tis.Kč, najel sem cca 35tis.km takže kdybych teď prodával, chtěl bych 45, do konce roku ale najedu dalších cca 20tis. tak bych to mohlo být na teoretické prodejce 25tis. Musím ale ještě udělat přední brzdy (relativně levný) a asi komplet výfuk.

Aspoň to nerezne.

Neboli kdybych koupil auto za 250tis. nechal bych si ho cca 10let a stejnak bych se opravám nevyhnul.

Ale začínám vážně přemýšlet o nové generaci Caddyny ale to así koncem roku nebo za rok...

[upravil dne 15/3/2010 Fusion]

Odesláno

+design

+nízká váha

+dobré zpřevodování-svižná jízda, malá spotřeba

+šíbr

+bezvadně sedí v zatáčkách, předvídatelné chování

+jednoduché protažení kabelu k zesilovači do kufru

+levný a spolehlivý provoz

-výkon motoru by rozhodně mohl být větší

-není zrovna moc prostorný, stěhovat víc věcí najednou je maso

-reproduktory vpředu jsou umístěny absolutně debilně

-reproduktory vzadu jsou umístěny absolutně debilně

-docela tvrdý podvozek (jezdit po nerovnostech je zážitek)

Tož asi tak. :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...