Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Mongoose [registrovaný] #181352 #1411825 jestli se to bude rozpadat jako peugoti ze všech seríjí a modelů co udělali tak potěž pán bůch

Tenhle je na pěst:bacha:bacha:bacha

[upravil dne 23/3/10 Andreww]

  • O 2 týdny později...
Odesláno

už sem to viděl, je to tak hnusný až je to pěkný, docela bych si uměl představit v tom jezdit do práce, baterka by mě vyšla na 2 dny, což je v pohodě:super, záleží kolik si to vezme za nabití:myslim

Odesláno

podľa mna je to strašne hnusné. ja neviem ja som sa mal asi v inej dobe narodiť lebo ja sa nechcem dožiť toho že po cestách nam budu jazdiť nejake takéto srandy. ja mam rad ropu a produkty z nej =))

Odesláno

bohuzel se dostavame do faze ze 90% populace staci auto na baterky beze zvuku, bez charakteru a nakonec to vlastne uz neni automobil... ale elektromobil.. a to je jenom dobre.. protoze az bude dochazet ropa... aspon vice zbyde na nas 10%:D

By Chepp

Odesláno

cheppe, to není o tom že nám je jedno v čem jezdíme, docela rád si nechám nějakýho ropáka na víkendový ježdění, ale proč zbytečně platit za naftu a kazit nám vzduch kterej dýcháme?? Auta na baterku prostě mají budouctnost, minimálně na každodenní ježdění třeba právě do práce:papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...