cerberus22 Odesláno 10. březen 2010 Odesláno 10. březen 2010 Zdravim chcem sa spytat na 406tku rocnik 96 idu ziarovky typu h4 alebo h7?uz v tom mam zmetok.vdaka.....a este aky druh by ste mi poradili? Citovat
martis Odesláno 10. březen 2010 Odesláno 10. březen 2010 ja pouzivam osram night braker h7 a nemam problem.uvidime ako dlho vydrzia,ale zatim 4mesiace funguju tak ako pisal cakom vsade su h7,akurat v hmlovkach su h1-myslim Citovat
čakom Odesláno 10. březen 2010 Odesláno 10. březen 2010 jj v mlhach H1 ja mam osram allseason cca 10 měsícu a pohoda. Citovat
cerberus22 Odesláno 11. březen 2010 Autor Odesláno 11. březen 2010 super dakujem , skusim si nieco vybrat Citovat
Mahony69 Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 H7 idu aj na nový model (od r. 2000) ? A mozete mi poradit ci su lepsie Osram night breaker alebo Philips blue vision, pripadne poradit kde sa daju na nete kupit najlacnejsie... Citovat
BoneDaddy Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 I na novém modelu jsou v každém světle 2xH7. A já osobně mám obyčejné Philipsy. Z uvedených ti neporadím, které jsou lepší. Citovat
Qcko Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 Ak mas zozadu na svetle 1 dieru, tak mas H4 (2 vlakna), ak mas diery 2, tak mas H7 (1 vlakno), to je vseobecne Citovat
Qcko Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 Jasne, ale maloktore auto ma H1 v svetlometoch, vacsinou su to hmlovky ... a na pohlad sa daju velmi lahko rozoznat Citovat
čakom Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 jen tak namatkou 307, 407 [upravil dne 15.3.2010 čakom] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.