Andreww Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 Už to tady někdo dělal? Zkoušel jsem přes Peugeot ve Fryštáku posílat žádost o zápis 14\" disků místo 13tek. Ovšem zamítnuto. Rád bych to nějak dořešil, protože mám v plánu 14 i na zimu. Citovat
wooody Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 jestli máš nke kolům typovej list, tak na stk a pak na dopravák, a jestli ho nemáš tak si výš kde... Citovat
Y2K Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 Ja som to robil ale na SK, netusim ci v CZ to mate rovnake... Citovat
Andreww Odesláno 9. březen 2010 Autor Odesláno 9. březen 2010 Původně zaslal: wooody jestli máš nke kolům typovej list, tak na stk a pak na dopravák, a jestli ho nemáš tak si výš kde... Že to nějak takhle funguje už jsem slyšel. Kola zatím nemám, musím nějaké sehnat. Uvidím, jestli se zadaří. Nevím, jak moc velký problém to je. Citovat
čakom Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 přes peugeot to nejde kamoš si nechal zapisovat 16\" kola na fabku. koupil kola s typovým listem obul na ně gumy dle typovýho listu dojel na stk tam zkontrolovali alu a gumy daly mu razitko na typovej list a pak zajel na magistrat kde mu je zapsali do TP. Citovat
Andreww Odesláno 9. březen 2010 Autor Odesláno 9. březen 2010 To vím, že přes Peugeot to nejde.Napsali mi, že můžu používat pouze to, co mám v TP. Proto to chci zkusit přes ten typový list. To musí jít i u nás ne? Citovat
Y2K Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 U nas to bolo takto: - typovy list na kola pre konkretne auto (ale tiez ide iba to co maju v tabulkach) - s tymto listom, ziadostou a par kolkami na urad dopravy - so schvalenou ziadostou a potrvrdenim z uradu dopravy k policajtom pre zapis do TP To je cele. Citovat
Ferry Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 presne jako pise Cakom, dopisoval jsem 16´´ na 406tku, s typovym liste neni problem, za 50kc dopisou na evidenci vozidel. Seznam znacek, ktere maji typove listy pro CR je zde http://www.epneu.cz/typove_listy.php tak podle toho vybirat z jejich nabidky Citovat
Dopiťák Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 ferry daj mi tam tipovej list i kdyz sem kola nekoupil odnich ? docela rad bych zapsal ty moje 17ky :myslim Citovat
Ferry Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 To tommas, to nevim, zkus jim napsat email, nebo pouzij vynalez pritele Bella Citovat
Andreww Odesláno 9. březen 2010 Autor Odesláno 9. březen 2010 A v tom listu je psáno, jen že jsou u nás schválené, nebo i přímo typ auta? A jsou tam nejspíš i rozměry pneu co? Citovat
Ferry Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 jj je tam primo typ auta, typ motoru, rok vyroby atd., rozmer disku i rozmer pneu Citovat
Andreww Odesláno 9. březen 2010 Autor Odesláno 9. březen 2010 Takže když u nich budu chtít objednat, tak po mě musí všechny tyto údaje chtít jo? Jinak o typový list se při nákupu musí asi člověk přihlásit sám co? Citovat
Ferry Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 jj musis udaje dodat, mno ke kolum, ktery typaky maji by ti solidni prodejce mel typak vystavit automaticky, ale samozrejme neni od veci se zeptat jeste pred koupi, zda typak vystavi [upravil dne 9/3/10 Ferry] Citovat
Andreww Odesláno 9. březen 2010 Autor Odesláno 9. březen 2010 Takže pokud si vyberu nové kola se stejnými parametry jako mají moje současné kola, tak je pak jedno, které budu používat. Holt si jedny nechám na zimu. Citovat
Ferry Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 jj pokud budou mit stejny rozmer, sirku a ET jako zapsane originaly v TP, tak pak ani typovej list nepotrebujes a muzes jen jezdit Citovat
Andreww Odesláno 9. březen 2010 Autor Odesláno 9. březen 2010 Jenže já teď jezdím v létě na 14kách a v techničáku mám jen 13ky. Ale sehnal bych stejný rozměr jako mám ty 14ky a měl bych v suchu oboje. Citovat
Ferry Odesláno 9. březen 2010 Odesláno 9. březen 2010 jo tak, no tak sehnat 14 s typovym listem, nechat podle nich dopsat a pak muzes jezdit i s tema puvodnima letnima, co mas ted vlastne \"na cerno\" Citovat
Andreww Odesláno 9. březen 2010 Autor Odesláno 9. březen 2010 Vybral jsem si tam Ronal R42, ale teď koukám, že mají ET13 a já mám 15. Bude to moc problém? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.