Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 405 By KingSpade V.2 (new photos)


KingSpade

Recommended Posts

tak to ja si viem predstavit kopu inych aut ktore by som prijal do garáže :)

ja som mojej terajšej 405ke rád ale vieš ako to je..čas a vývoj nezastavíš..:roll

keby som ja mal na nu toko financií ako by som si predstavaoval tak by rozhodne ako z výrobnej linky nevyzerala :D ale určite by to bol riadny luxus, v štýle nemeckej scény...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

260,- za jeden kus..to se můžou jít bodnout na tom aukru..nechám je ulomený..už jednou mi to zachránilo auto před vykradením

Navy1: tak já taky myslel tou výrobní linkou že by to byla voňavka...jinak samosebou lak nejlíp na zakázku a kola aspoň 17\'...nejlíp podvozek vzducháč nebo stavák a introš komplet v bílé kůži :)

[Edited on 8/2/11 21:19 KingSpade]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

King: jj, ..čierny lak, čierna polokoža, audio zástavba, štelovák alebo vzduch na maxx dole, 17 alebo skor 18\", nejaky zaujímavý polep... na jar síce v čiastočne podobnom štýle vyrazím ale keby boli peniaze tak kvalita by bola uuuplne niekde inde..

Slipkont: :D

[upravil dne 8/2/11 21:47 NAVY1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

tak menší update: auto je zatím stále v servise zítra už 3 týden a snad už v pondělí či v úterý zjistím kde to vlastně všude ten olej teče....jinak jsem si dneska zařídil v nové Toyotě Yaris 1.0litr...projev celkem kultivovaný do 2500 otáček...nad to řve jako kráva, že se to nedá ani poslouchat a stejně už ten motor vadne, no a na to že mám 195cm tak místa celkem dost pro řidiče, sem ani nečekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

věř mi BiFFe že nad tím stále přemýšlím...no nejdřív musím vědět co je s mojí 405kou...teďka ten týden co bude se bude rozhodovat co a jak dál...jasný je že bez auta být nechci a nejlíp bych chtěl znovu 405ku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KingSpade

hodně lidí říká že to je vrak zralej akorát na šroťák, což s tím nesouhlasím, na to kolik má let jezdí hodně slušně a hlavně toho místa uvnitř ale to ty znáš :)

Když mi někdo něco takovýho řekl, tak jsem mu to odkajval a myslel si svý. Při prodeji bylo tý mojí 405ce 15,5 roku a nakrouceno měla podle tacháče 375,5 tis. km. Lepší auto jsem nikdy neměl:fnuk

Dan ma plnou pravdu když vzpomenu na moji 405 tak muzu si jen pobrecet, hold skvely vuz.. a hlavne mam hodne dobrych vzpominek,a když me nekdo řekl že to je vrak, tak jak Danek poznamenal myslel jsem si svy.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NAVY1: no jako jel jsem v naftě i ji řídil...nemůžu říct jedno křivé slovo..sice to nebyl holý diesel ale TDčko a ten krouťák a turbo efekt je parádní...jenomže pro mě nemá zatím nafta využití..jezdím spíš do 50kilometrů trasy a tak ta spotřeba nebude tak odlišná od benzínu..no druhá věc je zvuk motoru a to že benzín mi voní, což nemůžu říct o naftě. A na spotřebu zatím taky nejezdím takže těch 7-10 litrů na sto mi až zas tak moc nevadí zatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Hm, mám tu na ruke jednu 405ku 2,0i; tak pozerám skúsenosti so 405kami...hlavne ma zaujalo to miesto - naozaj je tam až tak veľa miesta? Ja mám totiž 197 cm a mám 306ke a 306 je bohužiaľ malá...dá sa, ale je malá...len čo si pamätám, tak v kamarátovej 405ke som mal problém vôbec sedieť za volantom,bo sa mi volant opieral o kolená - problém bol sa do auta nasúkať a aj šoférovať. Vtedy mi to prišlo tak, že hoc je to dosť veľké auto, tak je zasa (klasika, francúz) vyrobené skôr pre menších ľudí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neoplatilo sa...ono by se to dalo spravit ale s takovým rozpočtem že bych si mohl koupit jiné...a tak jsem se těžce rozhodoval až jsem dal zapravdu technikům a půjde do lisu :(

no nástupce 405 už je pomalu na cestě a to 405ka...a to buď nový model 2.0 SRi nebo starý model 1.9 STi....přikláním se k STičku..vypadá zajímavě a cenovka je víc než parádní (nebudu prozrazovat nebo mi ho někdo vyfoukne:D) takže na příštím srazu se postavím vedle tebe:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...