Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

změna podsvícení


Cliwe

Recommended Posts

Tak začínam se změnou podsvícení. Na začátek jsem to zkusil na ovladání oken. Použil jsem Diody LED SMD 3528 modré 1120mcd Svítivost je trošíčku vyšší než original oranžové. Použil jsem i 240mcd protože mi 1120mcd došli. Koupil jsem jen po pár kusech abych odskoušel jak to bude svítit.

obraz0882.jpg

Dokoupim 1120mcd a vrhnu se na tlačítka palubní desky atd. A pak budíky. Poradíte mi jak to udělat aby byli kilomertry atd čitelné např. takto:

04eyqhx.jpg

A né takto:

h3ilbwn.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tie km by ma zaujimali...skusal som rozne svietivosti a stale to bolo necitatelne

EDIT: inak skusal som aj podsvietenie ovladania okien a svietilo to slabo..a to tie modre LED mali vyssiu sietivost...mam pocit ze v tych plastovych tlacitkach je nejaka farebna primes

[upravil dne 1/3/10 shark734]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: shark734

tak tie km by ma zaujimali...skusal som rozne svietivosti a stale to bolo necitatelne

EDIT: inak skusal som aj podsvietenie ovladania okien a svietilo to slabo..a to tie modre LED mali vyssiu sietivost...mam pocit ze v tych plastovych tlacitkach je nejaka farebna primes

[upravil dne 1/3/10 shark734]

oranžově svítí pouze diody:

obraz0823.jpg

Když to podsvítíš normální světlem jsou tlačítka bílá:

obraz0824.jpg

Nemáš nějaké typy a triky jak sundavat původní diody a připájení nových? Docela jsem se s tim pral :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam otázku , proč všichni davaj modre podsviceni ? zaprve to oslnuje a za druhe to moc krasný taky není , není lepší nějaka jemnější barva ? Bíla , červená , zelená , popřípadě ružova , do ty modry bych moc nešel , neuvěřitelně to oslnuje a na delší ceste me to dosti švalo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakubisko,v

mam otázku , proč všichni davaj modre podsviceni ? zaprve to oslnuje a za druhe to moc krasný taky není , není lepší nějaka jemnější barva ? Bíla , červená , zelená , popřípadě ružova , do ty modry bych moc nešel , neuvěřitelně to oslnuje a na delší ceste me to dosti švalo ...

No ještě jsem uvažoval o červený

obraz0371.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo červena je docela přijemná , kamoš má audinku a ta má červene , a vážne super :-) , doporučuji test nechte si třeba u PC svítit Modrou Led , jestli to nebude vadit tak hurá ale jestli ano tak je to na .... , Myslím že VW má modre , dokonce snad modro červene ale to je tovarní vyroba a tam je to dobře sladěné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

hezkyy. Ako sa ti to podarilo? Planujem tiez nieco spravit s tou oranzovou farbou,ale neviem ako na to. Auto prakticky len zabieham,robim nutne opravy,a cakam na teplo,lebo chyba nejaka garaz,alebo nieco,kde to rozobrat. Tie diodky si kde kupil? Je s tym vela prace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: kocurik

pekne,a v noci to neoslnuje? ci znizis svietivost? je tam viac ziaroviek,na osvetlenie ruciciek,budikov atd,nie?

ja som dnes skusal rozobrat pristrojovku,aspon ten kryt-sklo,ale neslo to,neviem ako na to:myslim

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=cs&ie=UTF-8&sl=fr&tl=cs&u=http://chrispm.free.fr/modif-compteur.htm&prev=_t&rurl=translate.google.cz&usg=ALkJrhgXIegMvRtghI-8YkIyiorkuYNj6w

Svítivost lze normálně snižovat

[upravil dne 25.4.2010 Cliwe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som sa hral s podsvietenim aj ja,bol som prinuteny,2 ziarovky boli v ...:D ked som vymenil oranzovu foliu za modru,najprv tam presvitali ziarovky,boli tam bodky,tak som dal postupne az 4 vrstvy,ale potom to bolo slabe. Nakoniec som dal 1 a 1 papier a bolo to dobre,len to chytilo tusim zeleny odtien :nevim

[upravil dne 1/5/10 kocurik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...