Hary Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 Zdravím všechny, jsem tu opět po delší pauze, mám najeto 100 000km a zadní díl výfuku je K.O. Jaký koupit a zdá se mi, že celkem brzy se odporoučel, jak jste na tom vy.Dík.H Citovat
shark734 Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 nepises aky mas motor, ale ja mam na HDi cez 100tis km a vyfuk je ako novy, ani znamka hrdze Citovat
Hary Odesláno 28. únor 2010 Autor Odesláno 28. únor 2010 Omlouvám se,že jsem to dvakrát odklikl, motor 1,6 benzín Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.