BiFF Odesláno 28. únor 2010 Autor Odesláno 28. únor 2010 Za brzdy dekuju Tomovi , to on je vysperkoval Citovat
vinorak Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 jenom takový dotaz, to se vejde pod ouragany?a kolik jsou potřeba podložky? mám vepředu 15mm, že bych z griffe vyhodil 266mm a scháněl bremba jinak se mi tenhle černej prcek moc líbí Citovat
jadek Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 ty ouragany jsou proste bombasticky, já si nemuzu pomoct :mrk Citovat
jakub106GTI Odesláno 2. březen 2010 Odesláno 2. březen 2010 Ty jo závidím:) jakej je rozdíl v brzdném učinku? Citovat
čakom Odesláno 2. březen 2010 Odesláno 2. březen 2010 krasny brzdy ty bremba jdou dat na 283? Citovat
BiFF Odesláno 2. březen 2010 Autor Odesláno 2. březen 2010 Jakub: Zatim jsem je nahodil na zkousku , musim jeste odpoledne nahodit pancerovky a mozna dneska to otestuju!! Cakom: na 106 je otestovane ze na 283mm jdou dat skoro bez uprav!! Citovat
BiFF Odesláno 2. březen 2010 Autor Odesláno 2. březen 2010 na kotouc pasnou v pohode jenom se musi trochu upravit uchyceni trmenu, aby byl uprostred kotouce , na te fotce to pochopis jak jsem to myslel Citovat
čakom Odesláno 2. březen 2010 Odesláno 2. březen 2010 diky, chapu [upravil dne 2.3.2010 čakom] Citovat
Capy Odesláno 2. březen 2010 Odesláno 2. březen 2010 na 106 krásný brzdy. Jen takovej dotaz, jak pasujou destičky určený pro kotouč 305 na 283mm? A dostaneš na takový brzdy 15 kola? Citovat
$ Torrez $ Odesláno 2. březen 2010 Odesláno 2. březen 2010 BiFF :mazec to musí bejt paráda s timhle brzdit:potlesk:potlesk:potlesk Citovat
BiFF Odesláno 2. březen 2010 Autor Odesláno 2. březen 2010 Capy: Desticky uplne paradne zabiraji cely kotouc !!! 15 kola neresim na zimu jestli tak nahodim origo brzdy jelikoz mam 14 litaky na zimnich !! Citovat
Choze406 Odesláno 2. březen 2010 Odesláno 2. březen 2010 Moc pekna 106ka hlavne ty brzdice by Tom406 Citovat
jakub106GTI Odesláno 2. březen 2010 Odesláno 2. březen 2010 Původně zaslal: Choze406 Moc pekna 106ka hlavne ty brzdice by Tom406 nazval bych to by BEMBO:super:D Citovat
s1600 Odesláno 2. březen 2010 Odesláno 2. březen 2010 283 jen na 16\'\'.. a stribrny,k ten crystalum to pojde lepe.. [upravil dne 2/3/10 s1600] Citovat
309GT Odesláno 2. březen 2010 Odesláno 2. březen 2010 Asi tak,když máš zadní krystaly.....Jinak je to Citovat
BiFF Odesláno 2. březen 2010 Autor Odesláno 2. březen 2010 Capy: tak pry to das i na 15 kola ja to tady neresil , jelikoz ja si na zimu prehodim na seriove brzdy jelikoz mam uplne nove gumy na 14 litakach co byly u auta:) jj taky jsem myslel na ty chromy!! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.