mr.SM Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 Ahojky, potrebuju poradit ohledne icq v praci. Jedna se mi o to, ze nam zablokovaly stahovani a spousteni ICQ apod programu. Podotykam ze ani pres meebo se tam nedostanu a ani pres ICQgo. Do pc v praci to nenainstaluju, tak jsem si nainstaloval icq na flashu, a v praci spustil program bez problemu. Jenze se mi nejde prihalsit. A ma otazka zni: Da se to nejak obejit, bud pres nejake nastaceni, popripade pres jinou alternativu programu, popripade primo pres nejakou stranku na netu kde bych se mohl lognout? Za kazdou odpoved dekuji... Citovat
shark734 Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 cez program sa urcite nedostanes. Jednine cez nejakeho klienta na stranke. Ale uz si spominal meebo.com, tak budes muset najst nieco co nemaju bloknute.. Citovat
AnotherOne Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 Ak je bloknutý port na rútri tak sa programom nedostaneš. Citovat
Scorion Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 Oni nejspíš zablokovali přímo protokol, na kterém ICQ pracuje, takže se nepůjde ani přihlásit. Ale šla by jedna věc. Skrz vzdálenou plochu se přihlásit z práce na počítač co máte doma a ovládat ICQ doma. Nebo nevím jestli by mohl jít třeba QIP nebo Miranda.. To nejspíš jede na protokolu od ICQ.. Ale ta vzdálená plocha je dobrá věc.. Můžete pracovat s daty, které máte doma. Jediná nevýhoda je ta, že musíte mít počítač doma zapnutý. [upravil dne 27/2/10 Scorion] Citovat
Fr3sh Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 To je taky dobry napad se vzdalenou plochou. Schvaluji Citovat
mr.SM Odesláno 27. únor 2010 Autor Odesláno 27. únor 2010 Původně zaslal: Fr3sh Zkus http://imoim.icqonline.eu/ Takze vysledek: Přístup odepřen content_filter_denied Popis: Váš požadavek byl zamítnut z důvodu zakázaného obsahu v kategorii: \"Chat/Instant Messaging\". Takze nic Jejda vzdalena plocha, no v zivote jsem to nezkousel ani nevim jak na to. To ze bych mel ntb doma zaplej by mi ani nevadilo. [upravil dne 27.2.10 mr.SM] Citovat
Scorion Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 Oni mají zakázanou jakoukoli komunikaci těchto programů. takže i požadavky na přihlášení,psaní atd.. Je tam protokol UIN nebo nějak tak myslím.. Na vašem místě bych užil vzdálené plochy.. Windows je mají deufaltně v sobě a nebo jsou i jiné, možná příjemnější programy tohoto typu.. [upravil dne 27/2/10 Scorion] Citovat
shark734 Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 zamestnavatel ta asi chce mat v plnom pracovnom nasadeni;) Citovat
mr.SM Odesláno 27. únor 2010 Autor Odesláno 27. únor 2010 Jeste me napadla jedna moznost. Slo by to vyresit ze bych si do prace dotahl treba JIMMa co se pouziva v MT jako icq, a spustil to pres nejaky java prohlizec? Citovat
mr.SM Odesláno 27. únor 2010 Autor Odesláno 27. únor 2010 Původně zaslal: shark734 zamestnavatel ta asi chce mat v plnom pracovnom nasadeni;) JJ to vis bacharina tvrda drina... Jsou to jebky... Osekali vsechno: Lide.cz, facebook, ruzne fora, atp... hnus velebnosti. Dokonce i nas hlavni IT nema pristup na ICQ coz uz je co rict... Citovat
shark734 Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 este by som vyskusal toto: http://anonymizer.nntime.com/ do URL zadaj icq.com a skus to spustit cez to...potom uz nevem Citovat
Scorion Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 Původně zaslal: mr.SM Jeste me napadla jedna moznost. Slo by to vyresit ze bych si do prace dotahl treba JIMMa co se pouziva v MT jako icq, a spustil to pres nejaky java prohlizec? No to nevím jestli na to nějakej program je, ale můžete propojit internet na mobilu s vašim PC například přez USB a na PC se pak na ICQ připojíte normálně.. Teda pokud tu ICQ komunikaci nemáte zakázanou přímo na počítači, ale nejspíš to bude v nastavení routeru a k němu se to skrz telefon nedostane Citovat
mr.SM Odesláno 27. únor 2010 Autor Odesláno 27. únor 2010 TO Scorion: Nemuzu mit mobil v praci, pokud by to slo, tak bych neresil pripojeni pres PC... Citovat
mr.SM Odesláno 27. únor 2010 Autor Odesláno 27. únor 2010 Původně zaslal: shark734 este by som vyskusal toto: http://anonymizer.nntime.com/ do URL zadaj icq.com a skus to spustit cez to...potom uz nevem Odkaz nefunguje. Citovat
shark734 Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 tak asi maju bloknute aj to...to uz su jake svine Citovat
mr.SM Odesláno 27. únor 2010 Autor Odesláno 27. únor 2010 Původně zaslal: Scorion Tak ste bachař a nebo vězeň Jo nekdy si tak opravdu v praci propadam... Citovat
Scorion Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 Tady je ten emulátor java aplikací na PC, ale myslím, že to nepůjde, protože ten Jimm pojede nejspíš na stejném protokolu jako icq atd atd. Tady je odkaz: http://rapidshare.com/files/94194742/setup_en.rar Citovat
mr.SM Odesláno 27. únor 2010 Autor Odesláno 27. únor 2010 Původně zaslal: Scorion Tady je ten emulátor java aplikací na PC, ale myslím, že to nepůjde, protože ten Jimm pojede nejspíš na stejném protokolu jako icq atd atd. Tady je odkaz: http://rapidshare.com/files/94194742/setup_en.rar Nj a tady je dalsi kamen urazu. Rapidshare mi taky nejede, ani stahuj,uloz to, atp. No me tady z toho asi brzo jebne. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.