Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

tlumiče pérování nemají stanoven výměnný interval, mění se v případě,kdy jsou poškozené zvenku,teče z nich olej,nebo po kontrole tlumičů na stolici (nebo jiném měřícím zařízení--u nás třeba Barum servis)

cena opravy je závislá od značky tlumiče a tím jeho ceny a mění se vždy oba tlumiče na nápravě současně (nový tlumič bude mít jiné útlumové hodnoty,než ten starý ,,dobrý\'\')

[upravil dne 27/2/10 ozzy56]

Odesláno
Původně zaslal: shark734

ja som menil len zadne pri cca 60tis km....jeden bol vyteceny. Vymenil som ich za MONROE a moc ma nestali-kamarat dovaza auta z FR a doniesol mi tlmice

Pocitil si po ich vymene nejake zlepsenie pri prejazdoch po nerovnostiach na ceste?

Odesláno
Původně zaslal: shark734

tak 307 je tvrde auto jak hovado, a jedine co som si vsimol bolo ze to vzadu nebuchoce a nekmita pri prejazde po nerovnosti, ale velky zazrak to nebol...kazdopadne to vymen

No jeden tecie tak ich vymenim a asi aj tie horne ulozenia,co sa tu o nich tak vela pise.Len ma stve ze citim kazdu nerovnost na ceste.Vytaca ma to teda poriadne.Jak keby som jazdil na starej šunke. Kamos ma Mondeo r.v.1998 a ked sa s nim veziem-mozno mu to menej trasie. O tom ze mam aj novu Octaviu II a ked presadnem z nej do 307 tak ako by som nemal odpruzene auto. Treba dodat ze capy tycky silembloky atd..su vymenene.

[upravil dne 27/2/10 Existujuci]

Odesláno

to mas nevyhodu 307..citis kazdy kamienok ale zase musis uznat ze na ceste sedi jak pribite. Ja som si na ten tvrdy podvozok zvykol a nemenil by som..mozno tak za novsy model so zopar konikmi naviac

Odesláno
Původně zaslal: shark734

to mas nevyhodu 307..citis kazdy kamienok ale zase musis uznat ze na ceste sedi jak pribite. Ja som si na ten tvrdy podvozok zvykol a nemenil by som..mozno tak za novsy model so zopar konikmi naviac

No moja 1.4 je tak po meste,chcel som diesel ale nobol vtedy.Teraz pokukujem po 3008.Len sa mi tam nepacil ten stredovy tunel,alebo ako sa to vola.(pod laktovou opierkou).

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...