Existujuci Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 Chcel by som este raz na tuto temu.Kedy a pri kolkych km ste menili tlmice (predne aj zadne),pripadne aka je cena opravy v origo servise a mimo.Dakujem. Citovat
ozzy56 Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 tlumiče pérování nemají stanoven výměnný interval, mění se v případě,kdy jsou poškozené zvenku,teče z nich olej,nebo po kontrole tlumičů na stolici (nebo jiném měřícím zařízení--u nás třeba Barum servis) cena opravy je závislá od značky tlumiče a tím jeho ceny a mění se vždy oba tlumiče na nápravě současně (nový tlumič bude mít jiné útlumové hodnoty,než ten starý ,,dobrý\'\') [upravil dne 27/2/10 ozzy56] Citovat
shark734 Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 ja som menil len zadne pri cca 60tis km....jeden bol vyteceny. Vymenil som ich za MONROE a moc ma nestali-kamarat dovaza auta z FR a doniesol mi tlmice Citovat
Existujuci Odesláno 27. únor 2010 Autor Odesláno 27. únor 2010 Původně zaslal: shark734 ja som menil len zadne pri cca 60tis km....jeden bol vyteceny. Vymenil som ich za MONROE a moc ma nestali-kamarat dovaza auta z FR a doniesol mi tlmice Pocitil si po ich vymene nejake zlepsenie pri prejazdoch po nerovnostiach na ceste? Citovat
shark734 Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 tak 307 je tvrde auto jak hovado, a jedine co som si vsimol bolo ze to vzadu nebuchoce a nekmita pri prejazde po nerovnosti, ale velky zazrak to nebol...kazdopadne to vymen Citovat
Existujuci Odesláno 27. únor 2010 Autor Odesláno 27. únor 2010 Původně zaslal: shark734 tak 307 je tvrde auto jak hovado, a jedine co som si vsimol bolo ze to vzadu nebuchoce a nekmita pri prejazde po nerovnosti, ale velky zazrak to nebol...kazdopadne to vymen No jeden tecie tak ich vymenim a asi aj tie horne ulozenia,co sa tu o nich tak vela pise.Len ma stve ze citim kazdu nerovnost na ceste.Vytaca ma to teda poriadne.Jak keby som jazdil na starej šunke. Kamos ma Mondeo r.v.1998 a ked sa s nim veziem-mozno mu to menej trasie. O tom ze mam aj novu Octaviu II a ked presadnem z nej do 307 tak ako by som nemal odpruzene auto. Treba dodat ze capy tycky silembloky atd..su vymenene. [upravil dne 27/2/10 Existujuci] Citovat
shark734 Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 to mas nevyhodu 307..citis kazdy kamienok ale zase musis uznat ze na ceste sedi jak pribite. Ja som si na ten tvrdy podvozok zvykol a nemenil by som..mozno tak za novsy model so zopar konikmi naviac Citovat
Existujuci Odesláno 27. únor 2010 Autor Odesláno 27. únor 2010 Původně zaslal: shark734 to mas nevyhodu 307..citis kazdy kamienok ale zase musis uznat ze na ceste sedi jak pribite. Ja som si na ten tvrdy podvozok zvykol a nemenil by som..mozno tak za novsy model so zopar konikmi naviac No moja 1.4 je tak po meste,chcel som diesel ale nobol vtedy.Teraz pokukujem po 3008.Len sa mi tam nepacil ten stredovy tunel,alebo ako sa to vola.(pod laktovou opierkou). Citovat
shark734 Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 1.4 neni slaba na 307? 3008 sa paci aj mne a 5008 tiez krasa, len to je este len v snoch Citovat
OK406 Odesláno 31. březen 2010 Odesláno 31. březen 2010 Chci se zeptat, jaké zadní tlumiče by jste doporučili na 307 1.6i 16V, HB, 80kW r.v. 2001 ? Citovat
Existujuci Odesláno 1. duben 2010 Autor Odesláno 1. duben 2010 Ja som teraz menil zadne tlmice,znacku neviem ale su to japonske,dal som tu aj niekde fotku,najdi si ju ak chces. Citovat
Existujuci Odesláno 1. duben 2010 Autor Odesláno 1. duben 2010 Původně zaslal: OK406 Díky, to jsou kapalinové? Neviem,ale su made in Japan.Normalne sa tomu divim. Citovat
omegascream Odesláno 2. duben 2010 Odesláno 2. duben 2010 http://www.kyb.com/products/shocks/gr2.php http://www.kyb.com/technical/monotube.php Vyzerá, že sú to plyno-kvapalinové. Cena 51,60 Eur za kus Citovat
Existujuci Odesláno 6. duben 2010 Autor Odesláno 6. duben 2010 Vytiekol z neho olej tak asi hej. Citovat
Existujuci Odesláno 7. duben 2010 Autor Odesláno 7. duben 2010 Původně zaslal: visage a kde si ich kupoval ? Slo to cez servis,ja som mal len poziadavku aby tam nedali uplne lacaky... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.