MatrixChose Odesláno 22. únor 2010 Odesláno 22. únor 2010 golias: koukal jsem a máš asi pravdu Citovat
golias Odesláno 22. únor 2010 Autor Odesláno 22. únor 2010 kurňa chlapi jsem z toho kokot, mě to prostě pod nulou kompresor nezapne, že by to měl každej jinak? Citovat
bibo807 Odesláno 22. únor 2010 Odesláno 22. únor 2010 no a neni to nahodou že neni chladivo? sepne ale nema to učinnost protože ja asi nemam chladivo a nevim jak to mam poznat jestli tamje nebo ne a do servisu se mi kvli tomu ted nechce:nevim Citovat
golias Odesláno 22. únor 2010 Autor Odesláno 22. únor 2010 mě to sepne kompresor jenom když je nad nulou asi okolo 5 stupňů, tak jak mi to řekli v peugeotu. Citovat
MotoMoto Odesláno 22. únor 2010 Odesláno 22. únor 2010 Původně zaslal: golias mě to sepne kompresor jenom když je nad nulou asi okolo 5 stupňů, tak jak mi to řekli v peugeotu. Takže když je pod nulou tak nemůžeš odfouknout zapocené oko? To máš blbé, jak to děláš? Citovat
MatrixChose Odesláno 22. únor 2010 Odesláno 22. únor 2010 bibo807: pokud není chladivo tak prostě nesepne, jsou tam takový ventilky a kulička, šroubovák a avidíš jestli zasyčí - bacha na omrzliny a oči Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.