Cune Odesláno 13. červen 2010 Autor Odesláno 13. červen 2010 Konečně jsem se dokopal k tomu, abych zkontroloval zadní kroužky. Oba jsou jako nové a naprosto v pořádku. Akorát byly strašně špinavý a zanesený bordelem. Vyčistil jsem je a uvidim co to udělá. Nevěřim že by to blblo kvůli nečistotám, ale uvidim. Pokud to bude blbnout dál, budu muset dopředu koupit nový klouby Ty přední kroužky jsem taky omrknul a jsou přilepený dobře. Až na tu malou mezerku, která tam na obou kolech zůstala. STK jsem dostal, při zkoušce brzd se závada na ABS neprojevila. Uffff! Citovat
sweetyboy Odesláno 14. červen 2010 Odesláno 14. červen 2010 tak uz brzda zatim funguje jak ma...bylo to čidlem ale ne ze by bylo zcela spatny ale špička toho čidla byla ohnuta a nějak ohoblovana a tak snimala spatne....to mi urcite ohnuli soudruzi v servise kdyz mi menili kotouce...jinak to nechapu:roker Citovat
Cune Odesláno 15. červen 2010 Autor Odesláno 15. červen 2010 Sweetyboy : Takže jsi to čidlo narovnal a je to v pořádku? Další důkaz toho, že v servisu víc zk***í než opraví Ještě jsem neprovedl zkušební jízdu, takže nevim jestli se můj problém vyřešil, ale díky za tento příspěvek! Nenapadlo mě, že bych při lepení kroužků třeba mohl podobně čidlo poškodit... Kua, budu to muset zkontrolovat, třeba bude chyba právě tady! Citovat
sweetyboy Odesláno 15. červen 2010 Odesláno 15. červen 2010 Cune : nene muselo jit vymenit..ta spicka toho cidla byla zcela ohoblovana z toho jak bylo krivy a tak to spatne snimalo takze sem musel:P Citovat
Cune Odesláno 17. září 2010 Autor Odesláno 17. září 2010 Naděje na nové kroužky! Tímto mockrát děkuji kolegovi SIMAS za perfektní tipy a pomoc!!! Citovat
Ladiss Odesláno 20. květen 2013 Odesláno 20. květen 2013 pánové, měl bych taky dotaz. Při rychlosti pod 50km/ mě při brzdění kope pedál(sepne ABS). Podíval sem se na kroužky a jeden byl už přibodovaný a druhý prasklý, tak sem ten druhý přivařil taky, ale stejně mě to nepomohlo. Zadní jsou v pořádku, na naší diagnostice se ABS vypne, žádnou chybu nehlásí a při jízdě mě čidla ukazovala s rozdílem +/- 3-4 km/h. Nevíte čím dál to může být? žeby ty zavařené kroužky nebyly OK? může být chyba i někde jinde? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.