abio Odesláno 10. únor 2010 Odesláno 10. únor 2010 moje láska [upravil dne 29/12/10 19:44 abio] [upravil dne 30/1/11 20:05 abio] Citovat
abio Odesláno 10. únor 2010 Autor Odesláno 10. únor 2010 najeto mela při koupi cca 113000km 1.4 r.v 2001, 70000.- byla trochu bourana ale vse ok! za rok jsem menil jen cepy na ramenach a 1 tycku stabilizatoru, jinak zatim vše OK Byla to láska na první pohled [upravil dne 29/12/10 19:45 abio] [upravil dne 29/12/10 19:46 abio] Citovat
vendelinek Odesláno 11. únor 2010 Odesláno 11. únor 2010 Krásný autí,ta barvička je parádní,škoda že si nenechal ty původní kola,přesně takhle sem taky kdysi kupoval \" Byla to láska na první pohled\" Tak přeju jen a jen spokojenost a radost z jezdění,hodně km bez nehod:potlesk:super Citovat
abio Odesláno 23. únor 2010 Autor Odesláno 23. únor 2010 není dokonalá... ta moje ma par chybiček... nejvíc mne sere po bocích památky po ostatních řidičích s parkovišt.... Citovat
KingSpade Odesláno 2. březen 2010 Odesláno 2. březen 2010 jak tak vidím jsou tam tři patra...nešlo by to dát do prostředního patra?..by to pak dle mého názoru vypadalo líp Citovat
Meldik Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 Pata: ale jo, spokojenost, jen to srdicko je porad peugeoti Citovat
Pata Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 Meldik: rozumím. Asi bych na to neměl, koupit další auto bez lvíčka na volantu I když srdcem víc motorkář, prostě to nejde Tak ať slouží Citovat
Meldik Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 Dekuju....uvidime, jestli se s nim zziju.....lvicek je lvicek..... Citovat
abio Odesláno 30. leden 2011 Autor Odesláno 30. leden 2011 nové kryty kol na zimáky... co vy na to Citovat
Guest StibTo Odesláno 20. květen 2011 Odesláno 20. květen 2011 jaky mas kod barvy ? [upravil dne 20/5/11 13:06 Stibto] Citovat
abio Odesláno 20. květen 2011 Autor Odesláno 20. květen 2011 tak jsem se díval a odstín mám EGE Citovat
Guest StibTo Odesláno 20. květen 2011 Odesláno 20. květen 2011 to asi nebude ono ale neva ... ja mam KNC .. Citovat
Andreww Odesláno 21. květen 2011 Odesláno 21. květen 2011 Stibto: Abio má metalízu Ty máš tu samou co měl Meldik a já ji mám na třídvířku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.