kveton Odesláno 14. září 2004 Odesláno 14. září 2004 Mam moznost koupit vyhodne 406ku 2.2HDi, mate s timhle motorem nejaky zkusenosti? Citovat
vix Odesláno 14. září 2004 Odesláno 14. září 2004 Sorry, ja ti s timhle moc nepomuzu... Tady se specializujeme spise na vozy pred rokem vyroby 93 (v mem pripade stary pixly ) .. ale vydr, treba ti nekdo vazne-vazne poradi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.