jakubisko,v Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 Připádá mi že mám doti velkou spotřebu a kor v zimě mám 7,5 l na 100km , Mám 307 SW 66Kw , jestsli někdo poradí jak jezdit jak točit motro za studena za tepla ? A je možný že mám staré rozvody ( nejsem si jist jestli jsou měměny bo ne ) podle servisu jsou ale OK tak jestli to nemuže být rozvody ?? tak jestli se podílíte o sve udáje o spotřebě a o sve zpusoby jízd ??? dík Citovat
shark734 Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 nepises aky mas motor...ja mam tiez 66kw a spotrebu mam 6,8l a to jazdim jak hovado...za studena som kludny ale ako sa zohreje motor tak mu slapem EDIT: cez leto mam okolo 6l aj s klimou [upravil dne 7/2/10 shark734] Citovat
stehla66 Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 no já nevím já mam 307sw 79kw, známej má 407 a co sme se bavili zvedla se nám oboum spotřeba.a ono to je asi aj docela logický teď zimě.co se týče způsobu jízdy je to klasika, motor hned zbytečně nevytáčet, jezdit v klidu řadit v pravou chvílu atd atd Citovat
stehla66 Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 jo a aktuální mám 6,5. někdy 7,2 ale to už jezdím jak ******:roll Citovat
MHS Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 me to ted veme taky jak tobe za studena 8litru jak se to zahreje tak min ale prumerna spotreba co mi vyjde na display je jak u tebe 7,5 nekdy i 9 litru Citovat
jakubisko,v Odesláno 7. únor 2010 Autor Odesláno 7. únor 2010 No tak 6,5 není tak hrozný , ale ty nemáš sw ale klasiku , za 6,5 jsem nejezdil ani v létě ... v letě od 6,9-7,2 . Jsem docela v rozpacích . A točím to tak do 2200 a při přeřazení na vyšší rychlostní stupen to padá na 1200 ? to je tak ideální ne ? Ale tak nejak řadím stále za studena a za tepla taky ? Jo a taky mám otázku je lepší Se rozjíždět v klidu a počkat nežli se to rozjede nebo porstě dát za 1 vytočit za 2 vytočit za 3 vytočit za 4 vytočit a pak za 5 (samozdřejmě se zahřátym motorem ) Daleko rychleji se dostanu na požadovanou rychlous tím pádem tam tak dlouho neteče tolika nafty a spotřeba se rychleji ustálý Citovat
shark734 Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 takze asi mas 1.6 HDi...myslel som si ze spotreba bude mensia ako na 2.0HDi....neviem ako to mas sprevodovane ale ked preradis pri 2200 ti klesnu otacky na 1200? to sa mi zda byt malo...ja ked preradim pri 2000 tak mi klesnu tak okolo 1500-1600... Citovat
serzo33 Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 na 2.0,66KW mam cez zimu ,priemer 7,1l,leto sa da aj do 6L v pohode. Citovat
serzo33 Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 Sused ma 1.6Hdi a tvrdi, ze ma spotrebu 4L,teraz v zime 5L,ale zeby jazdil nejak decentne sa mi nezda,ten to turuje ako blazon,to ma firemne. Citovat
shark734 Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 ako tak pozeram ja mam dost nizku spotrebu a nesetrim to....a dost jazdim po meste....najmensia spotreba co som dosiahol bola 5,4l ale to som si myslel ze zaspim za jazdy (skusal som kolko sa da najmenej) Citovat
Radek 306 Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 mě padaj taky jak píše \"shark734\" z 2200 zhruba na 1500, což je ideální, ale ne když jde motor do tahu, většinou řadím na 2300-2500, přijde mi to ideální, otáčky padnou k 1800 zhruba, což je začátek krouťáku, spotřebu mam teďka přes zimu 6.5, léto o ten litr míň Citovat
jakubisko,v Odesláno 7. únor 2010 Autor Odesláno 7. únor 2010 Tak to nechápu proč já mam 7,5 a ostatní to zvládnou za 6-6,5 , a to nejezdím nějak rychle .... Citovat
shark734 Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 tu spotrebu ti ukazuje PP alebo to mas vyratane?...lebo niektorym to robi rozdiel 0,5-0,6l...ja som to ratal a vyslo to tak +- 0,1l Citovat
Radek 306 Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 a jezdíš spíš město, krátké trasy? ohřeje se motor? jinak to chce motor nedusit, zbytečně nevytáčet každej kvalt třeba přes 3tis (příklad)...když jsem měl auto ze začátku, tak jsem mu dával neskutečnej kouř a 7 teda nepřelezlo, jezdím 40% město Citovat
mayo406 Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 Ak si niekto mysli,ze usetri na spotrebe ked bude jazdit na 1200 ot. tak sa myli.Vtedy trpi najviac nielen motor,ale hlavne dvojhmotnosty zotrvacnik. Citovat
Budhas Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 No podle mě taky není dobrý ten motor držet takhle pod otáčkama, je to diesel, není to vysokootáčkový motor, ale je potřeba ho taky někdy vytočit, saze a další obsah ve výfukových plynech se při nízkých otáčkách usazuje a ten motor pak bude línější a línější...Motoru nevadí otáčky, ale zima.... Jinak už jsem taky přemýšlel co je ekonomičtější, jestli vytočit raz dva tři čtyči pět a valím, nebo jestli pozvolna roztahovat....a nevím nevím...jestli má někdo zkušenost... Citovat
serzo33 Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 Pred 8 rokmi ked tatko kupoval novu oktavku 1.9SDI tak mu povedali v salone,prvych 1000km pozvolne,a potom sem tam ked pojde po dialnici aby to poriadne prevetral aby si motor zvykol. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.