mariosa Odesláno 5. únor 2010 Odesláno 5. únor 2010 Nazdarek, neni tu nekdo kdo by povolil na moji 307 AUX na autoradiu RD4. Praha Citovat
HonzaZ Odesláno 5. únor 2010 Odesláno 5. únor 2010 A proč se na to ptáš, Mariane? [upravil dne 5/2/10 HonzaZ] Citovat
mariosa Odesláno 5. únor 2010 Autor Odesláno 5. únor 2010 Jen se ptam na odblokvani, tu kabelaz vyresime spolu. Citovat
HonzaZ Odesláno 5. únor 2010 Odesláno 5. únor 2010 Vždyť ti to udělám včetně nakonfigurování. Citovat
mariosa Odesláno 5. únor 2010 Autor Odesláno 5. únor 2010 Volal jsem do dvou servisu peugeot a rekli ze s tim nemaji zadnou zkusenost. Citovat
mariosa Odesláno 5. únor 2010 Autor Odesláno 5. únor 2010 Tak to je super honzo, to jsem nevedel. Myslel jsem ze delas jen kabelaz. Citovat
mariosa Odesláno 5. únor 2010 Autor Odesláno 5. únor 2010 To jsem asi spatne cetl, tak to je fajn alspon to sfouknem najednou. A ukazuje ti to i chybove hlasky? Napr.: faul antipollution nebo nejak tak. Citovat
mariosa Odesláno 5. únor 2010 Autor Odesláno 5. únor 2010 Tak napis jak budes mit cas a jsem u tebe jak na koni. Citovat
matulo Odesláno 26. únor 2010 Odesláno 26. únor 2010 Nechcel som zakladat nove vlakno.. Nie je tu niekto z okolia Nitry, kto vie ako zapojit AUX do radia RD4? sam sa na to necitim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.