Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Návštěvník
Odesláno

No v podstatě stačí najít pojistku, která je napájená i při vypnutí klíčku. Pak se použije tohle a není problém se stálým +12V.

 

56b10606a3288ba103eefa6102d4c231--mmf250

Odesláno

jenze Xcarling ovladas z ovladani radia

a ten tvuj transmitej ej aspon stereo ??

uprime mi to prijde jako dost blby reseni - dorazis do mist kde na tvoji frekvenci mas nejake mistni radio a ses v perdeli

 

Ano je stereo a mě osobně to v rámci ceny příjde jako dost dobré řešení. Pokud víš o nějakém, které mě za tu cenu udělá lepší práci, tak sem s ním.

 

Ovládání mne zas až tak netrápí, mám na kartě vybrané písničky a nechávám je prostě hrát, nepotřebuji je přeskakovat nebo nějaké složité manipulace. Ikdyž bylo by fajn ovládat přes rádio, ale za tu cenu co stojí xcarlink...

 

Se stanicemi jsem zatím neměl problém, jezdím převážně stejnou trasu a "místní" stanice jedou jiné frekvence, když se náhodou někdy dostanu někam kde bude konfliktní frekvence 99,9 tak pořeším operativně, nepočítám, že to bude nějak často, zatím se to nestalo ani mimo běžný region.

Odesláno

Když dorazím do míst, kde se frekvence hádají, tak prostě přeladím na jinou :) Já jsem s transmitrem spokojenej

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...