Guest Chozeluizskuner Odesláno 4. únor 2010 Odesláno 4. únor 2010 popískává mi ložisko alternátoru a jelikož už sem měnil kladku a ložisko klima tak se mi moc nechce měnit.nedá se nějak promazat?nemáte s tim nějaké skušenosti? Citovat
Ferry Odesláno 4. únor 2010 Odesláno 4. únor 2010 no spis uz bych nechal udelat komplet repas (nova loziska, srovnat kolektor a dat nove uhliky podle jejich stavu), at je klid objednaci cisla ND se daji zjistit pro dany alternator podle jeho cisla zde http://www.woodauto.com/ , podle tech cisel se pak da vetsinou dohledat dil v katalogu www.elitecat.cz [upravil dne 4/2/10 Ferry] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.