matas306 Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 jak se dají vyndat skla zrcátek diky moc:super Citovat
dzavel Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 Sundáš zadní kryt zrcátka, odpojíš konektor. Pak z té strany co odpojíš konektor uvidíš drát, který se bude držet mezi dvěma výstupky, musí odskočit (raději ho ještě trošku rozviklej ať máš jistotu, že nedrží). Ze strany zrcátka sklo potom vyloupneš, musíš vynaložit trochu síly je ještě přilepené oboustranou páskou. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.