Bernymb Odesláno 1. únor 2010 Odesláno 1. únor 2010 Zdravím pánové,potřeboval bych poradit než zavezu svého pežota na repas vstřik. čerpadla.Mám 1,9TD r.v.1996-čerpadlo LUCAS najeto cca 270tis.Od toho co začly ty větší mrazy se mi stává,že po nastartování kolísá volnoběh-chvíli je to dobré a pak vyletí otáčky do 2000 a drží a to se stává i za jízdy a i při zahřátém motoru.Prostě si to samo přidává a ubírá i v tahu.A zhoršily se i ranní starty-nechce to chytnout aniž bych nepřidal plyn:(.Jistě se zde najdou odborníci,kteří tomu rozumí a budou třeba vědět čeho jsou to příznaky..Moc děkuji za poznatky a rady,které sem napíšete.Marek Citovat
štikobijec Odesláno 1. únor 2010 Odesláno 1. únor 2010 AHOJ to mi taky dělalo, nasavalo mi to vzduch , mam 1,9 d a zavada byla těsnící kroužek přetlakoveho ventilu pod palivovem filtru, Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.