ThorR Odesláno 27. leden 2010 Odesláno 27. leden 2010 Zdravím, mám rpoblém, dneska jsem při jízdě cítíl benzín. Pod kapotou jsem zjistil, ze mi tece benzin pred vstrikovacem pod tou bilou kostickou. Muj dotaz je jestli se da vymenit jen tak kostka a popr jak a nebo cela hadicka ... a popr kde by se to dalo koupit, diky za pomoc Fotky: http://img691.imageshack.us/img691/5465/motor2n.jpg http://img11.imageshack.us/img11/6885/motor1k.jpg [upravil dne 27.1.2010 ThorR] Citovat
Ferry Odesláno 27. leden 2010 Odesláno 27. leden 2010 klasicka zavada 406, kosticku nech, kup si kousek nove benzinove hadicky, dve kvalitni hadicove spony (nejlepe nerez) a hadicku vymen, dobre utahni spony a mas vystarano Citovat
ThorR Odesláno 27. leden 2010 Autor Odesláno 27. leden 2010 Mam to ale stesti ze vychytma vsechny caste zavady :-D Kdyz tu hadicku odpojim tak mi nevytece vsechen benzin ze? Jen se ptam pro jistotu ... [upravil dne 27.1.2010 ThorR] Citovat
Ferry Odesláno 27. leden 2010 Odesláno 27. leden 2010 nene nevytece, bude trochu tlaku v rampe, ale kdyz si das pod to hadr tak to chytnes, je to par kapek Citovat
ThorR Odesláno 27. leden 2010 Autor Odesláno 27. leden 2010 Ok. Díky Ještě jedna otázka nevíš kde koupím benzínovou hadičku? NEbo zalezi nejak moc na prumeru? Nebo se da trosku uriznout a dat jen novou sponu? Citovat
Ferry Odesláno 27. leden 2010 Odesláno 27. leden 2010 hadicku v nejakem auto-shopu, nebo zkus u Dava405 zde z Karvine je to tusim 6mm Citovat
ThorR Odesláno 27. leden 2010 Autor Odesláno 27. leden 2010 Byl jsem si to jeste premerit, vnitrni prumer je 10mm a vnejsi je 16mm. Mozna se to nekomu hodi do budoucna Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.