jan07 Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 stalo se me neco divneho.Nastartuji auto-slo tezko,jak kdyby slo na tri valce,slapnu na plyn a jako pridusene.Tak jedu dom,vubec se tomu nechtelo,kdyz jsem vic seslapl plyn tak to s autem uplne zaskubalo,nemohl jsem ani skoro vyjet kopec na trojku v 60 ktery jezdim normalne na petku.A byl i dost citit benzin.Pak jsem zastavil,mrkl na motor,pohybal jsem kabelama kolem sani a klapky,nasednu a auto je ok.Jeste jsem oddelal papir,ktery jsem mel pred chladicem,ale to snad nato nema vliv.A vypl motor a znovu nastartoval.Papir jsem daval dnes rano,pak jel cca 15 km,natankoval careru 95,dojel na parkoviste,tam auto stalo cca 4,5 h.No a pak to takhle dopadlo Citovat
praktik Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 Netušim ja chladič nikdy nezakrivam:o:o Citovat
Cardaaa Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 aby se auto rychlejc ohřálo;)já osobně taky nepoužívám přijde mi to zbytečný.. jinak k tý závadě.. to může dělat hodně věcí... jak říká Fr3sh pokud je vše ok neřeš to:super Citovat
Fr3sh Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 zbytecny? si upad ne? vis jak to pomaha? topi to jako blazen okamzite... Citovat
Cardaaa Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 nn neupad jen pežotka parkuju ve vytápěný garáži:Ptak mi taky topí hned jak blázen:D Citovat
Cardaaa Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 ale až ho budu nucenej parkovat venku..určo vyzkouším:super Citovat
Ladis8 Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 že bych vyzkoušel?? fakt to tak pomáhá?? a to se prostě dá třeba karton mezi nárazník a chladič?? Citovat
Fr3sh Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 no nevim jak moc ucicny to bude u 106 ale u sportu by to pomoct melo, pac tam je dira i v narazniku..nevadi ze to de na chladic...tam voda neni, vadi kdyz to de primo na motor hlavne vodu v chladici mas az kdyz uz mas motor ohratej Citovat
jan07 Odesláno 26. leden 2010 Autor Odesláno 26. leden 2010 nikdo netusi co to mohlo zpusobit? Citovat
Fr3sh Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 nejaky kontakt...map senzor, poloha skrtici klapky...fakt bych to neresil Citovat
kujon106 Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 To se dělalo u starejch žigulů a podobnejch mr..., že se zakrejvaly chladiče U moderního auta to nechápu, ten 16V je vytopenej celkem hnedle. Citovat
Alesek Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 já ráno přijdu k autu, nastartuju, dám si cigáro u toho oškrabu skla. což je tak 5-7 minut. Pak sednu do auta které už topí A je mu jedno jestli je venku -5´C nebo -10´C;) a vše bez nějakého kartonu či podobnejch zimních ůprav:) Citovat
jan07 Odesláno 26. leden 2010 Autor Odesláno 26. leden 2010 no vidite,ale me to netopi ani po ujeti 20 km,jen vlazny vzduch.Mam koupit novy termostat? Citovat
Guest servisman Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 po nastartování šáhni na hadice ,měla by se ohřívat ta co jde k topení,pokud se ohřívá i ta co jde k chladiči tak je to termostat na 100% Citovat
Cardaaa Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 Původně zaslal: kujon106 To se dělalo u starejch žigulů a podobnejch mr..., že se zakrejvaly chladiče U moderního auta to nechápu, ten 16V je vytopenej celkem hnedle. sem stejnýho názoru...podle mě je lepší těch 5 minut klepat kosu nebo si vzít kulicha než použít kartoontuning:D Citovat
dobrmik Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 tak tam jde oto když se jede že vzduch neochlazuje přímo motor jak Fr3sh už říkal....na tom kartonu nevidím nic spatnýho... Citovat
jan07 Odesláno 26. leden 2010 Autor Odesláno 26. leden 2010 Původně zaslal: honza406-komisar po nastartování šáhni na hadice ,měla by se ohřívat ta co jde k topení,pokud se ohřívá i ta co jde k chladiči tak je to termostat na 100% nemohli by jste nekdo hodit foto,ktere hadice to maji byt? pokud je motor zahrity a i rucicky budiku ukazuji ze je,tak by to uz melo topit,nebo se pletu? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.