lamancha Odesláno 24. leden 2010 Odesláno 24. leden 2010 Zduř, upadly mi oba plasty pod motorem když jsem krapet zapadl ve sněhu, mám to řešit nebo se na to vykvajznout? Ulomily se tam i držáky co drží ten přední menší díl ke spojleru..řekl bych, že to tam je jen kvůli binci, ale raději se vás pop:myslimtám... Citovat
m3t4L_m4n Odesláno 25. leden 2010 Odesláno 25. leden 2010 U diesla kryt motora prispieva k rychlejsiemu zohrievaniu motora, ktory sa aj s nim zohrieva dost pomaly.. Takze by som ho dal urcite spät.. Ak sa mylim tak ma mudrejsi na fore radi opravia Citovat
shark734 Odesláno 25. leden 2010 Odesláno 25. leden 2010 ja ten kryt nemam a pri -15 sa mi ohreje na 80°C po 10km, sice ten motor sa tak ohrieva aj pri -5 Citovat
beran Odesláno 25. leden 2010 Odesláno 25. leden 2010 taky už ho nemám a nemám nervy na to, abych s každým sněhem trnul, zda tam ještě je nebo už zas uletěl. ať je léto nebo zima, teplota mi jde na plných 75 stupňů! Citovat
lamancha Odesláno 25. leden 2010 Autor Odesláno 25. leden 2010 ok, kašlu na to, musel bych vymýšlet nějaké přichycení na ten spojler a kdybych tam ten úzkký kryt nedal, tak mi bude vzduch odtrhávat ten velký a aby mi to pak uletělo za jízdy:grr... Citovat
shark734 Odesláno 25. leden 2010 Odesláno 25. leden 2010 ten predny(mensi) by som radsej dal dokopy Citovat
lamancha Odesláno 25. leden 2010 Autor Odesláno 25. leden 2010 no, ale ten je právě s problémem, počkám na jaro a pak pod to lehnu:nevim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.