306gti6 Odesláno 24. leden 2010 Odesláno 24. leden 2010 Nevie mi niekto poradit ake ma byt tesnenie na prevodovke na GTI 6ke,chystam sa menit spokjku a zaroven chcem aj vymenit ten simering na prevodovke uz som sa to pokusal najst na servicebox a nenasiel som to..Diky,, Citovat
306gti6 Odesláno 24. leden 2010 Autor Odesláno 24. leden 2010 Aj to uz som skusal aj som nasiel prevodovku aj jej vnutro len ten simering som tam nevidel..ale keby nieco tak tu je moje VIN: VF37CRFS231389018 Citovat
ozzy56 Odesláno 24. leden 2010 Odesláno 24. leden 2010 gufero 23-36-6 http://public.servicebox.peugeot.com/docpr/affiche.do?ref=N3F222D10A&refaff=N3F%20%202%2022D10A Citovat
306gti6 Odesláno 24. leden 2010 Autor Odesláno 24. leden 2010 Takze na obrazku je to c. 6 ze ako tak pozeram tak budem potrebovat este aj na poloosi ob.c. 4...este musim zistit ceny...Inak Diky.. Citovat
ozzy56 Odesláno 24. leden 2010 Odesláno 24. leden 2010 nemáš za co ,ale ta 4 není těsnění poloosy:bojim Citovat
306gti6 Odesláno 24. leden 2010 Autor Odesláno 24. leden 2010 Tak potom by to malo byt toto,asi ob. c. 9 a 10 http://public.servicebox.peugeot.com/docpr/affiche.do?ref=N3F331A05A&refaff=N3F%20%203%2031A05A Citovat
ozzy56 Odesláno 24. leden 2010 Odesláno 24. leden 2010 tady 9 a 10 http://public.servicebox.peugeot.com/docpr/affiche.do?ref=N3F331A05A&refaff=N3F%20%203%2031A05A Citovat
306gti6 Odesláno 24. leden 2010 Autor Odesláno 24. leden 2010 Nevadi ajtak dik:D a ceny su 13 a 15 € na poloosi a k tej spojke 9€.... [upravil dne 24/1/10 306gti6] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.