ujomarian Odesláno 13. leden 2010 Odesláno 13. leden 2010 zdar, mam taku malu prosbu - može mi niekto odfotit dverný štítok (nalepku) na p206 SW 2.0 HDi? diky [upravil dne 14.1.2010 ujomarian] Citovat
ujomarian Odesláno 13. leden 2010 Autor Odesláno 13. leden 2010 do nalepky sa mi dostala voda a je necitatelna, chcem si vytvorit novu a nie som si isty ci to bolo 2,4/2,4 a pri zatazi 2,6/3,0 a este mam otazku, v TP mam uvedene 4 rozmery pneumatik - hustia sa vsetky na rovnaký tlak? Citovat
mindwipe Odesláno 13. leden 2010 Odesláno 13. leden 2010 mam sice 1.1, ale na stitku mam 2,3/2,3 a pri zatazi 2,3/3,0.. Citovat
HonzaZ Odesláno 13. leden 2010 Odesláno 13. leden 2010 Tak to potřebuješ někoho se stejným autem a stejným rozměrem pneu. Jaký rozměr pneu máš? Ono huštění není stejné pro všechny rozměry. Dej VIN a uveď rozměr pneu a já ti to zjistím. [upravil dne 13/1/10 HonzaZ] Citovat
ujomarian Odesláno 14. leden 2010 Autor Odesláno 14. leden 2010 VF32KRHYF42515117 letne pouzivam 195/55/15 a zimne 175/65/14 dalej mam v TP 185/55/14 a 205/45/16 Citovat
marko306 Odesláno 14. leden 2010 Odesláno 14. leden 2010 ako si sa dopracoval k tým alternatívnym rozmerom pneumatík? kto ti ich tam dopísal? Citovat
ujomarian Odesláno 14. leden 2010 Autor Odesláno 14. leden 2010 dovoz FR a ked som ho kupoval tak uz tam boli pisane, tak neviem si sudruzi francuzi zapisali viacej rozmerov pneu, alebo to bola sikovnost dovozcu Citovat
HonzaZ Odesláno 14. leden 2010 Odesláno 14. leden 2010 . Ten 8HX je ale 1.4HDI, což je podstatně lehčí na předek. [upravil dne 14/1/10 HonzaZ] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.