winco Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 Zdravim, chcem sa spýtať že či nahodou nepozáte neaky servis na Peugeot alebo Citroen, myslim servis nie original v trnave alebo v nitre ale neaky normálny servis ktorý ma aj diagnostiku na francuza, a ktorý aj vie opraviť servis:D Citovat
shark734 Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 skus www.autonovotny.sk - Tvrdomestice-smer duchonka alebo www.autobeno.eu - Velčice - Medzi NR a ZM...co sa servisu tyka tak mam skusenosti len s autobeno, ale s diagnostikou moc nerataj, pretoze elektrikara tam moc casto nemaju EDIT: keby si chcel len diagnostiku mozem ti dat kontakt na clena PC-peniaze nechce ale tak neco mu zober [upravil dne 5/1/10 shark734] Citovat
winco Odesláno 5. leden 2010 Autor Odesláno 5. leden 2010 v tých peišťaňoch to kde je presne?? tam by som behol asi najskor Citovat
janou Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 Z dialnice na pravo benzinka a na konci plechová hala. Citovat
winco Odesláno 5. leden 2010 Autor Odesláno 5. leden 2010 tam mi spraiva peugeot v pohode?? a maju aj diagnostiku?? Citovat
janou Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 Maju starší typ diagnostiky, vedia spraviť diagnostiku cca do r 2004. Citovat
janou Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 Majú origo . Kedysi tam bola predajňa Peugeotu . Sú šikovný. Chodievam tam . Citovat
winco Odesláno 5. leden 2010 Autor Odesláno 5. leden 2010 super tak to ti dakujem velice a ty to tam poznáš?? Citovat
winco Odesláno 5. leden 2010 Autor Odesláno 5. leden 2010 a ceny maju asi ake?? trebars tu diagnostiku??? alebo hodina roboty stoji čo? Citovat
janou Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 Ako jedni z mála majú stolicu Bosh na čerpadla a vstrekovače. Citovat
winco Odesláno 5. leden 2010 Autor Odesláno 5. leden 2010 to ja neivem čo je to:D a tie ceny enveiš povedať?? a musi sa tam objednať alebo možem tam normálne isť a zoberu ma? Citovat
janou Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 Cenu neviem , vždy som bol spokojný. Priklad: (demontáž ,montáž ,vyčistenie, test a komplet pretesnenie vstrekovačov plus nové všetky tesnenia na 1.6 hdi cca400 E) praca cca 1 deň. Citovat
winco Odesláno 5. leden 2010 Autor Odesláno 5. leden 2010 nom tka ja potrebujem len vymenu oleja popripade sviečok a skontrolovanie katalizatora, a diagnostiku a popripade vymazanie chabových hlašok....inak dakujem za radu nemáš na nich mail alebo mobil? predbehol si ma s tým mobilom:D [upravil dne 5/1/10 winco] Citovat
serzo33 Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 nahodou okolie Ziliny,Cadca ?Okrem autorizovanych? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.