f3Rd@ Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 jooo, vypada dobre, osobne tam akorat postradam jakykoli zadni naraznik a predni mrizku. No a pokud tam nema posilovac rizeni, tak s takovym volantem a kolama to je dobra posilovna Citovat
Fanyno026 Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 Tomuhle já říkám tuning fakt nádhera Citovat
BoneDaddy Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 Tahle škodovka byla v loňském roce v Mýtě a nestačil jsem koukat. Citovat
winco Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 s tým sa da aj zatačať??? ved tie kola su uplne na ntesno na baltnik prilepene, ked s tým otoči tak sa mu to bude šuchať. Či to je len moj pocit?? Citovat
.mycTD Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 jak pravil klasik: to jsou vzduchace Citovat
309GT Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 BYLA to nejkrásnější škodovka,nad ní nebylo!!! Ale takhle to dopadne kdyř to koupí č.rák a neumí se k tomu chovat Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 Co s tim provadel kkt proboha ?! Takovy to bylo pekny auto Citovat
zabit Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 ja to rikam porat, rozum by se mel nekde dat koupit a nektery by ho meli dostat na predpis Citovat
309GT Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 Prej tam dal jinej motor a chvíli po tom šádynu rozchechtal....ale nevím o tom nic moc víc,jen že je jí škoda.... Citovat
omegascream Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 hmmm, fakt pekná bola. Ale ak tam chlapík nechal tie späťáky, čo sú na fotke, tak sa ani nečudujem, že to rozflákol.... Citovat
Voighta Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 Ty joo,ty škoďule je fakt škoda takový pěkný auto. Citovat
NAVY1 Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 ...NOO PEKNE.....takému len nas..rať do rúk a nepustiť ho dva týždne k vode...to by ho hádam naučilo vážit si veci... Citovat
oni Odesláno 12. květen 2010 Autor Odesláno 12. květen 2010 Původně zaslal: zabit ja to rikam porat, rozum by se mel nekde dat koupit a nektery by ho meli dostat na predpis vyjmecne mas pravdu,normalne me to nasr...., kdyz to vidim.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.