Qcko Odesláno 7. květen 2010 Odesláno 7. květen 2010 Nemas niekde ten 306break zozadu? Vyzera velmi velmi dobre Citovat
čakom Odesláno 7. květen 2010 Odesláno 7. květen 2010 Qcko: strana 11, 15 a 16 wooody: nadherný kousky Citovat
Qcko Odesláno 7. květen 2010 Odesláno 7. květen 2010 čakom: diky, ten sedy break je nadherny :super Citovat
čakom Odesláno 7. květen 2010 Odesláno 7. květen 2010 BoneDaddy: znam už je prodana... ne checal si z ni podvozek a kola na straně 9 je ještě jedna jeji fotka [upravil dne 7.5.2010 čakom] Citovat
Linkisek Odesláno 7. květen 2010 Odesláno 7. květen 2010 Ještě kříž na záď a úplně jak luftwafe ... [upravil dne 7/5/10 Linkisek] [upravil dne 7/5/10 Linkisek] Citovat
martis Odesláno 7. květen 2010 Odesláno 7. květen 2010 tu modru 406 old poznam(z netu) com cital celu teho temu a dost sa z nou hral,inak golf 5 krasa,aj ten p 307,sice vsetky auta co ste teraz dali sa mi velmi pacia!!! krasne auticka.keby chcel niekto chcel vymenit take auto z tych obrazkov za moju 406 nebudem sa branit musim poutierat kavesnicu lebo som ju trosku oslintal Citovat
čakom Odesláno 7. květen 2010 Odesláno 7. květen 2010 martis: neni na tom nic težkyho. kup podvozek a kola a je hotovo Citovat
omegascream Odesláno 7. květen 2010 Odesláno 7. květen 2010 tak toto rat bawo je fakt dokonalé! Citovat
martis Odesláno 7. květen 2010 Odesláno 7. květen 2010 cakom-viem nieje na tom nic tazke,ale nakladna na peniaze a tazke pre moju penazenku Citovat
čakom Odesláno 7. květen 2010 Odesláno 7. květen 2010 chce to postupem času nic nejde hned naraz Citovat
oni Odesláno 8. květen 2010 Autor Odesláno 8. květen 2010 jj to bawo je krasny... a to so pridal wooody, no to je mazec, ta zezacatku bora, jak ma bilej pruh na gume a kanaldekl,to proste nema chybu, krasnej oldshool. [upravil dne 8/5/10 oni] Citovat
omegascream Odesláno 8. květen 2010 Odesláno 8. květen 2010 jj, tie kolesá a ešte na bore vyzerajú bohovsky! Citovat
Rejty Odesláno 8. květen 2010 Odesláno 8. květen 2010 lidskej vkus je i tohle dle mně! http://skoda-virt.cz/cz/auta/favorit-a-felicie/4453-outkast/ Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.