henrike Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 Prajem príjemné mdzisviatky všetkým,a mám otázku,ako rozpoznám vádné hydraulické zdvihátko ventilu na 2,1 TD 12 V?Mám druhý motor tak je z coho vyberať,na volnobehu mi to jemne poklepkava,a po miernom pridaní plynu to prestane,no asi po pol minúte to začne znova.Dík za každý názor. Citovat
Podlesny Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 Tak niečo podobné robí aj mne. A dostal som radu, aby som sa tým nezaťažoval. Ale som zvedavý, kto čo poradí. Citovat
rex Odesláno 29. prosinec 2009 Odesláno 29. prosinec 2009 dělal mě to 3l V6 - stačilo sundat vanu a vyčistit sací koš... stane se to při smýchání různých olejů.... viz http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=58507 Citovat
henrike Odesláno 31. prosinec 2009 Autor Odesláno 31. prosinec 2009 Vdaka za namety,vanu sa mi dole davat vobec nechce,ale znamy ktory ma Volvo S80 mi doporucil z Metra od STP pripravok ktory sa tam naleje tesne pred vymenou oleja,a ten vsetky tie zrazeniny a usadeniny vycisti a vypusti sa so starym olejom.Kazdopadne dam vediet ako to dopadlo,a ak to nepomoze tak si vysukam rukavy na tu vanu.Vsetkym vela stastia a vele km v pohode v roku 2010 zelam . Citovat
jozefsv Odesláno 31. prosinec 2009 Odesláno 31. prosinec 2009 moja stara 605-ka klepala dost ale neriesil som to nikdy.stale to islo a motor mal vela km.takze neriesit Citovat
ozzy56 Odesláno 31. prosinec 2009 Odesláno 31. prosinec 2009 nevím co dávaš za olej do motoru--zkus 10W-40:myslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.