alesh306 Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 Ahoj mam v haji rele ventilace 12v/25a.03.601.Nevite kde bych ho mohl u nas zakoupit?Mam PEUGEOT 306 1,4 3dv. Rele je zelene to nahore v pojistkove skrini. Rele Patice (stale funkcni ) Vsem dekuji [upravil dne 27/12/09 alesh306] [upravil dne 27/12/09 alesh306] Citovat
janou Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 Otvor ho a pozri či je v ňom nejala elektronika. Citovat
alesh306 Odesláno 27. prosinec 2009 Autor Odesláno 27. prosinec 2009 Původně zaslal: janou Otvor ho a pozri či je v ňom nejala elektronika. Kdyz ho otevru tak tam bude spalene rele,knedlo-vepro-zelo tam asi nebude Citovat
janou Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 Pokiaľ tam nebude elektronika malo by pasovať obyčajne relatko zo škodovky . len je treba pozrieť na novom aby neboli prepojené niektoré kontakty. Citovat
alesh306 Odesláno 27. prosinec 2009 Autor Odesláno 27. prosinec 2009 je tam jen civka a kontakt zadna elektronika tam neni Citovat
janou Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 Našiel som ich . Z boku kde si opisoval čislo je aj obrazok vnutorneho prepojenienia. Bude pasovať i škodovacke. Citovat
janou Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 Ešte možno nebude 12V/25A ale skôr 12V/30A .30A znamená vyššie prudove zaťaženie kontaktov relatka.Je to zameniteľné. Citovat
janou Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 Ok len na tom škodovackom su ine čísla , rozmiestnenie kontaktov pasuje je to normované. Citovat
alesh306 Odesláno 27. prosinec 2009 Autor Odesláno 27. prosinec 2009 tohle http://www.evv.cz/zbozi.php?co=detail&kod=9445870 je ono?Bude to stacit? Citovat
janou Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 Malo by . Treba len skontrolovať podľa tej schemy z tvojho obrazku aby boli kontakty cievky a kontakty spinacie samostatne . Niektore rele maju jeden kontakt cievky spojený s kontaktom spinača( malo pravdepodobné ,ale už som sa s tým stretol). Citovat
janou Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 To rele dostaneš kupiť v ktorej koľvek predajni s autopotrebami. Citovat
alesh306 Odesláno 27. prosinec 2009 Autor Odesláno 27. prosinec 2009 Ok dik moc za pomoc.pohledam a snad to sezenu.jeste jednou dik Citovat
P607Olda Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 A co ta vypálená patice? Ta by chtěla taky opravit. Podle toho, jak odborně/neodborně to chceš opravit. Nejlepší by bylo samozřejmě sehnat origo novou patici a vyměnit celou, anebo aspoň těleso patice a přehřátý faston. Správné spojování je pomocí origo zamačkávacích kleští na fastony. Drát na drát spojovat krimpovací dutinkou a prolít cínem, anebo aspoň pájet, anebo lustrsvorka. Jako \"neodbornou\", ale uspokojivou opravu bych volil: sehnat si 4 kousky kabelu s fastony, nadpojit je na staré kablíky a relé někam připevnit zdrhovačkou. Kabely navzájem spojovat dutinkami a prolít cínem. Teče tam zřejmě dosti velký proud, takže nepodceňovat. Možná to vypadá, že se motor přidírá. [upravil dne 27.12.2009 P607Olda] Citovat
punkac Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 to s tím velkým průtokem proudu je v celku reálné kolikrát za to může neměněný a ztvrdlý kabinový filtr, přes který špatně nebo spíše vůbec nejde vzduch do kabiny, motor se pak \"snaží\" seč může a spálí se nebo se načnou dráty mohou to být i opotřebované kontakty relátka, může vzniknout přechodový odpor a faston se vcelku snadno vyhřeje spolu s kontaktem relátka Citovat
alesh306 Odesláno 28. prosinec 2009 Autor Odesláno 28. prosinec 2009 No tu patici vymenim,ale kde ji sehnat?Na ten filtr se podivam. [upravil dne 28/12/09 alesh306] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.