Guest Scratch Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 taky jsem chtel svetu ukazat posilovaci lavici jak tak koukam :DDDD Citovat
Šalda Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 a ještě činky:D A já jsem si říkal co to tam vkoutě stojí, ani jsem si stromku nevšiml:D Citovat
Guest Scratch Odesláno 11. leden 2011 Odesláno 11. leden 2011 ty cinky jsou hrozny kurvy, ja to furt rikam Citovat
Šalda Odesláno 12. leden 2011 Odesláno 12. leden 2011 Hlavně když padají na nohy, že? Taky mě žena pořád říká ať si je někam uklidím, že se s tím nebude tahat:D P.S. A jinak mě už nestojí:aut [upravil dne 12/1/11 18:35 Šalda] Citovat
elton Odesláno 12. leden 2011 Odesláno 12. leden 2011 P.S. A jinak mě už nestojí:aut [upravil dne 12/1/11 18:35 Šalda] Tak to jsme na tom stejně Citovat
elton Odesláno 12. leden 2011 Odesláno 12. leden 2011 Já, ale o ničem jiném nemluvil, než o stromku:P:D Citovat
Šalda Odesláno 12. leden 2011 Odesláno 12. leden 2011 kdybys nekecal, se Ti jen dívá jaký máš pěkný ponožky:D:P:D Citovat
Guest Alpinka Odesláno 12. leden 2011 Odesláno 12. leden 2011 koukám, že debaty s Šaldou končí asi vždy u stejné otázky Citovat
Šalda Odesláno 12. leden 2011 Odesláno 12. leden 2011 Alpinko, proč by se nemohl stromek dívat na ponožky?? Citovat
elton Odesláno 12. leden 2011 Odesláno 12. leden 2011 Alpinko, však si zvykneš na Šaldovy výlevy:D:D:D:D Citovat
Šalda Odesláno 12. leden 2011 Odesláno 12. leden 2011 Alpinko, však to co myslíš Ty tak taky nemá očička, jen jedno:D:aut Eltone, jaký výlevy máš na mysli??? [upravil dne 12/1/11 21:04 Šalda] Citovat
Guest Scratch Odesláno 30. listopad 2014 Odesláno 30. listopad 2014 tak me uz na chalupe stoji od ctvrtka, nemam to vyfoceny, ale stajgrpavel muze potvrdit Citovat
Charlie 1 Odesláno 30. listopad 2014 Odesláno 30. listopad 2014 můžu potvrdit,taky jsem ho viděl jak mu tam Jirkovi stojí ten stromek Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.