Guest MMMMM Odesláno 23. prosinec 2009 Odesláno 23. prosinec 2009 Docela by mě zajímalo jak moc se na spotřebě projeví spotřebiče a ostatní věci které jsou v autě. Výrobce uvádí nějakou spotřebu a to předpokládám pouze spotřeba bez zapnutých spotřebičů. Např. mám vyhřívání sedaček subwoofer navigace (velký display) externí DVD klimatizace (mimochodem vypínáte jí na zimu) atd. jak se tohle vše projeví na spotřebě? [upravil dne 23.12.09 MMMMM] Citovat
zzipCZ Odesláno 23. prosinec 2009 Odesláno 23. prosinec 2009 klimatizace asi nejvíc ríká se tak 0,5-1L na 100km a zbytek je v normální provozu snad nezmněřitelné tak že defakto vubec:super Citovat
Edison Odesláno 23. prosinec 2009 Odesláno 23. prosinec 2009 Mno... jistě by se někde našly watáže. To si pak připočítej k výkonu na kolech. V procentech Ti pak vyjde svýšení spotřeby... Ale teorie není praxe, že. :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.