Tomazy Odesláno 12. prosinec 2009 Odesláno 12. prosinec 2009 da sa vypnut pipanie ktore upozornuje ze si mam zapnut bezpecnostny pas ? diky. Citovat
Sobol Odesláno 12. prosinec 2009 Odesláno 12. prosinec 2009 už se to tu řešilo několikrát.. třeba pohledat... jinak pod sedadlem je konektor který stačí rozpojit.. Citovat
buga Odesláno 16. prosinec 2009 Odesláno 16. prosinec 2009 aj cez diagnostiku sa da v peugeote, hej, da sa deaktivovat Citovat
Biliboy Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 Omnoho jednoduchsie je odpojit biely 2PINovi konektor pod sedackou.... Citovat
Sobol Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 Původně zaslal: Biliboy Omnoho jednoduchsie je odpojit biely 2PINovi konektor pod sedackou.... to tady říkám furt a nikdo mě neposlouchá :D Citovat
Ticcino Odesláno 6. leden 2010 Odesláno 6. leden 2010 Původně zaslal: Tomazy da sa vypnut pipanie ktore upozornuje ze si mam zapnut bezpecnostny pas ? diky. Odpověď jsi už dostal, nicméně, zeptám se trošku off-topic: Proč to chceš vypnout? Ty se v autě nepoutáš? Citovat
buga Odesláno 6. leden 2010 Odesláno 6. leden 2010 Původně zaslal: Ticcino Původně zaslal: Tomazy da sa vypnut pipanie ktore upozornuje ze si mam zapnut bezpecnostny pas ? diky. Odpověď jsi už dostal, nicméně, zeptám se trošku off-topic: Proč to chceš vypnout? Ty se v autě nepoutáš? no vsak to jedine ked niekde par metrov...ale ja uz zo zvyku vzdy putajte sa!!! Citovat
dolly1010 Odesláno 6. leden 2010 Odesláno 6. leden 2010 Taky sem se chtěl zeptat na důvod vypnutí signalizce V autě by měla bejt nějaká pojistka - když se nepřipoutáš, nepojedeš rychlejch než 25km/h Citovat
buga Odesláno 6. leden 2010 Odesláno 6. leden 2010 Původně zaslal: dolly1010 Taky sem se chtěl zeptat na důvod vypnutí signalizce V autě by měla bejt nějaká pojistka - když se nepřipoutáš, nepojedeš rychlejch než 25km/h Citovat
Domino_B Odesláno 18. leden 2011 Odesláno 18. leden 2011 To pipanie je dobra vec. Ale aj tak chcem vypnut na spolujazdcovom mieste . Skusal som to rozpajat zatial marne (nemal som na to moc casu) je tam dost zly pristup. Ako sa vlastne rozpaja ten konektor, ma to tam nejaku poistku? Mne to akosi neslo rozpojit, kedze som sa tam dostal len jednou rukou . Citovat
Biliboy Odesláno 19. leden 2011 Odesláno 19. leden 2011 Pocitam ze na 307 je to tak isto.... je tam poistka na ktoru zatlacis, potiahnes konektor a mas to... Hlavne neodpajajte iny konektor ako biely 2PINovi.. Citovat
207lemans Odesláno 19. leden 2011 Odesláno 19. leden 2011 neviem preco to chcete vypnut ved sa priputajte a hotovo ved to je len zvik. A dobrý, aspoň my airbeg nezlomy krk.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.