Bloodeye Odesláno 12. prosinec 2009 Odesláno 12. prosinec 2009 Mohol by mi niekto zistit,ci su pyropasy na 206cc odlisne od pyropasov na 206-3dverovu? Vyzeraju totiz rovnako,tak som ich chcel uz kupit,ale clen fora Rejty ma varoval,ze su ine... najlepsie by to asi bolo zistit cez service box podla cisla dielu,ci su rovnake ??? Moje VIN 41883853. Ak sa najde nejaky dobrak,co mi to zisti,budem vdacny Citovat
BoneDaddy Odesláno 12. prosinec 2009 Odesláno 12. prosinec 2009 Pokud se to nazývá v serviceboxu drát zámku tak má Rejty pravdu a je to rozdílné. Citovat
lacek206 Odesláno 12. prosinec 2009 Odesláno 12. prosinec 2009 Ahoj. No tak som to na serviceboxe pozrel a podľa objednávkového čísla sa pásy 3 a 2 dverovej verzie odlišujú čiže neni to to isté. Ja mám 3 dverovú a ty 2 dverové coupé cabrio a podľa tých kodov by navzájom nepasovaly. Takže tak. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.