Guest Lukaslots Odesláno 10. prosinec 2009 Odesláno 10. prosinec 2009 Zdravím a chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemáte náhradní díl kapotu na stříbrný Peugeot 406 kombi rok výroby 97 a 97 kw. Nebo jestli o někom nevíte. Případně kolik by stála. Díky za případné odpovědi Lukáš. Citovat
Ferry Odesláno 10. prosinec 2009 Odesláno 10. prosinec 2009 kapot je, projdi www.sbazar.cz www.aukro.cz www.bazos.cz a urcite sezenes i ve sve barve Citovat
jara1 Odesláno 10. prosinec 2009 Odesláno 10. prosinec 2009 kapotu mam stříbrnou je trochu ohla v pravem rohu ale na autě šla zavirat bez problemu Citovat
Guest Lukaslots Odesláno 10. prosinec 2009 Odesláno 10. prosinec 2009 odkud jsi ? a kolik bys za ni chtěl? Citovat
jara1 Odesláno 10. prosinec 2009 Odesláno 10. prosinec 2009 jsem ze Šternberka u Olomouce necham ji tak do litru Citovat
Benžík Odesláno 11. prosinec 2009 Odesláno 11. prosinec 2009 Jak je to s tesnenim kapoty? Ma nejake byt vpredu a po stranach? Ja tam zadny nemam a kdyz prsi, stejka mi voda do motorovyho prostoru. Haupna je lakovana, takze asi neni original. Tapec tam je. Citovat
Ferry Odesláno 11. prosinec 2009 Odesláno 11. prosinec 2009 tesneni ma byt vepredu, proti strikajici vode a pak je tesneni vzadu viz obrazek dily 14 a 15 Citovat
Benžík Odesláno 11. prosinec 2009 Odesláno 11. prosinec 2009 Po stranach nema byt? Voda z kapoty tece rovnou do motoroveho prostoru. Na obou stranach. Citovat
Ferry Odesláno 11. prosinec 2009 Odesláno 11. prosinec 2009 ne po stranach nic neni, muzes si tam zkusit nalepit penove tesneni co se lepi na okna, ale ja tam taky nic nemam a ze by mi teklo do motoroveho prostoru za deste nepozoruju Citovat
Benžík Odesláno 11. prosinec 2009 Odesláno 11. prosinec 2009 Nalepil jsem pod kapotu na kraje blatniku hlinikovou folii, udelal jsem z ni takovej zlabek aby voda vytejkala ven (tece na svetla na tu sklenenou cast). Kdyz zavru kapotu tak ta folie neni videt. Ale jeste to bude chtit vylepsit, nebo tam dat to co tam ma byt. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.