Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Mám už něklolik let ericssony a jsem maximálně spokojenej,teď chci jít do satia,tak uvidím,s Nokiema jsem měl bohužel problémy se softwarem,ale s každým kusem,tak jsem je zavrhl.Jinak manželka má samsung S8000jet a je maximálně spokojená.

Odesláno

sto lidí sto chutí...každý si vybýrá podle vzhledu funkcí a citu ke značce...ve firmware u nokie bych problém neviděl..mužeš pomocí pc-suite vždy dát zrovna ten nejnovější atd..ale přeci jen nokia už tu je řadu let takže nejaké zkušenosti tam asi budou....:D

Odesláno

olda: kdyby Satio nebylo za takovou ranu, nerozmyslim se ani sekundu

dobrnik: sto lidi, sto chuti.. to je prave to co me zajima. Treba tu nekdo bude mit tip ktery by me ani nenapadl, ale jak rikas nokia=zkusenost..i kdyz 2 kamosi maji N96 a uz podruhe je maji v reklamaci z duvodu zamrzani a nefunkcnosti. Verdikt servisu? Neopravnena reklamace nasledne prehrani software..takovy pristup se mi moc nelibi..

Odesláno

zajimave srovnani...ve finale mezi nima neni zase tak velky rozdil az na cenu teda..ted jsem jeste kokal jak uvadel olda na samsung s8000 jet..taky nevypada spatne a cena by byla prijatelna

Odesláno

u me mezi samsungem a nokii neni moc rozdil..samsung jsem nikdy nemel a nokii pred mnoha lety..

vidim to tak,ze mi z toho driv rupne cevka v mozku nez vyberu telefon:grr

ty si rikal,ze mas tu nokii 5800, ze?

Odesláno

jj je to hold těžké...ale vždy záleží na tobě co si vybereš...jj mám n5800

nok5530xm je skoro ta samá ale chybí gps a wifi +pár maličkostí tak ten jsem vyloučil hned..

Odesláno
Původně zaslal: Free-style

to jsou prave veci ktere chci..wifi a gps.. asi se na to pujdu radsi vyspat a zitra treba zajdu do nejakyho obchodu si je prohlidnout... diky za rady

gps je na arene tak max pro pesi a i tak nic moc,je to spis reklamni tah,nebo max na urceni polohy kde zrovna jsi....wifi se da,ale musis mit plny signal

Odesláno

ja mam asi mesiac HTC touch 2 je to novinka asi od septembra 2009 ma v sebe Windows Mobile 6.5 som s nim maximalne spokojny hlavne pre operacny system a cenu. Baterka mi vydrzi v priemere 3-4dni. Da sa nan zohnat najviac aplikacii mam v nom ful navigacie IGO 8 a SIGIC. zatial max spokojnost. Vrelo mozem doporucit.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...