olda Odesláno 8. prosinec 2009 Odesláno 8. prosinec 2009 Mám už něklolik let ericssony a jsem maximálně spokojenej,teď chci jít do satia,tak uvidím,s Nokiema jsem měl bohužel problémy se softwarem,ale s každým kusem,tak jsem je zavrhl.Jinak manželka má samsung S8000jet a je maximálně spokojená. Citovat
dobrmik Odesláno 8. prosinec 2009 Odesláno 8. prosinec 2009 sto lidí sto chutí...každý si vybýrá podle vzhledu funkcí a citu ke značce...ve firmware u nokie bych problém neviděl..mužeš pomocí pc-suite vždy dát zrovna ten nejnovější atd..ale přeci jen nokia už tu je řadu let takže nejaké zkušenosti tam asi budou.... Citovat
Free-style Odesláno 8. prosinec 2009 Autor Odesláno 8. prosinec 2009 olda: kdyby Satio nebylo za takovou ranu, nerozmyslim se ani sekundu dobrnik: sto lidi, sto chuti.. to je prave to co me zajima. Treba tu nekdo bude mit tip ktery by me ani nenapadl, ale jak rikas nokia=zkusenost..i kdyz 2 kamosi maji N96 a uz podruhe je maji v reklamaci z duvodu zamrzani a nefunkcnosti. Verdikt servisu? Neopravnena reklamace nasledne prehrani software..takovy pristup se mi moc nelibi.. Citovat
olda Odesláno 8. prosinec 2009 Odesláno 8. prosinec 2009 Já ho dostanu na nejnižší paušál za nějaký 4000,to se dá zkousnout:super Citovat
Free-style Odesláno 8. prosinec 2009 Autor Odesláno 8. prosinec 2009 olda: to je hezka cena.. kdyby ho mel T-mobile tak to taky neresim..pocitam,ze ho budes brat od Vodafonu Citovat
Free-style Odesláno 8. prosinec 2009 Autor Odesláno 8. prosinec 2009 jsem si nevsilm,ze jsi ze Svycar..tak to je pak jina za kolik se u vas da sehnat bez smlouvy? Citovat
Free-style Odesláno 8. prosinec 2009 Autor Odesláno 8. prosinec 2009 koukam,ze jsou u vas ceny hodne podobny... Citovat
dobrmik Odesláno 8. prosinec 2009 Odesláno 8. prosinec 2009 hmm dát 11 za se nebo 5,5nokia to je docela rozdíl... Citovat
Free-style Odesláno 8. prosinec 2009 Autor Odesláno 8. prosinec 2009 rozdil to je,ale jsou to dva rozdilne telefony tudiz je srovnavat neni uplne na miste..12 megapixelovy fotak a lepsi OS mluvi za vse Citovat
dobrmik Odesláno 8. prosinec 2009 Odesláno 8. prosinec 2009 jj máš pravdu..pak také záleží na co ten mobil potrebuješ... tady máš srovnání.. http://www.mobilmania.cz/default.aspx?catcomp=1&catalog=1&itemlist=12631%2c8393 [upravil dne 8/12/09 dobrmik] Citovat
Free-style Odesláno 8. prosinec 2009 Autor Odesláno 8. prosinec 2009 zajimave srovnani...ve finale mezi nima neni zase tak velky rozdil az na cenu teda..ted jsem jeste kokal jak uvadel olda na samsung s8000 jet..taky nevypada spatne a cena by byla prijatelna Citovat
dobrmik Odesláno 8. prosinec 2009 Odesláno 8. prosinec 2009 jj skoro žádnej rozdíl....jen cena....hmm samsung nevím...já radši osvědčené značky.. Citovat
Free-style Odesláno 8. prosinec 2009 Autor Odesláno 8. prosinec 2009 u me mezi samsungem a nokii neni moc rozdil..samsung jsem nikdy nemel a nokii pred mnoha lety.. vidim to tak,ze mi z toho driv rupne cevka v mozku nez vyberu telefon:grr ty si rikal,ze mas tu nokii 5800, ze? Citovat
dobrmik Odesláno 8. prosinec 2009 Odesláno 8. prosinec 2009 jj je to hold těžké...ale vždy záleží na tobě co si vybereš...jj mám n5800 nok5530xm je skoro ta samá ale chybí gps a wifi +pár maličkostí tak ten jsem vyloučil hned.. Citovat
Free-style Odesláno 8. prosinec 2009 Autor Odesláno 8. prosinec 2009 to jsou prave veci ktere chci..wifi a gps.. asi se na to pujdu radsi vyspat a zitra treba zajdu do nejakyho obchodu si je prohlidnout... diky za rady Citovat
luko407sw Odesláno 9. prosinec 2009 Odesláno 9. prosinec 2009 Původně zaslal: Free-style to jsou prave veci ktere chci..wifi a gps.. asi se na to pujdu radsi vyspat a zitra treba zajdu do nejakyho obchodu si je prohlidnout... diky za rady gps je na arene tak max pro pesi a i tak nic moc,je to spis reklamni tah,nebo max na urceni polohy kde zrovna jsi....wifi se da,ale musis mit plny signal Citovat
Free-style Odesláno 9. prosinec 2009 Autor Odesláno 9. prosinec 2009 co bys tedy doporucoval ty za telefon? mas nejakeho favorita? Citovat
robozv Odesláno 9. prosinec 2009 Odesláno 9. prosinec 2009 ja mam asi mesiac HTC touch 2 je to novinka asi od septembra 2009 ma v sebe Windows Mobile 6.5 som s nim maximalne spokojny hlavne pre operacny system a cenu. Baterka mi vydrzi v priemere 3-4dni. Da sa nan zohnat najviac aplikacii mam v nom ful navigacie IGO 8 a SIGIC. zatial max spokojnost. Vrelo mozem doporucit. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.