SV 24 Odesláno 18. leden 2011 Autor Odesláno 18. leden 2011 omlouvámse za kvalitu fotek.foceno mobilem Citovat
MilanF1 Odesláno 18. leden 2011 Odesláno 18. leden 2011 Jenom nevím, zda je OK ten černý vnitřek ... ale asi to bylo rychlejší než to leštit celé Nicméně auto je tmavé, takže by mu to mohlo opravdu slušet. Počkám si na \"oficiální prezentaci\" (já jsem z tý F1 zblbý ... tam taky čekám na prezentace nových monopostů ) Citovat
SV 24 Odesláno 18. leden 2011 Autor Odesláno 18. leden 2011 ani nejde o to,že by se mi to nechtělo leštit.To už by tolik nezabralo času,ale takhle se mi to líbí víc! Citovat
oni Odesláno 18. leden 2011 Odesláno 18. leden 2011 ty kola tak trochu znam. jsou krasny. zavidim ti ty stredovy krytky, nemuzu je nikde sehnat. jinak jak jde lesteni? Citovat
SV 24 Odesláno 18. leden 2011 Autor Odesláno 18. leden 2011 leštění docela jde,až na ty ruce Myslíš středy KBS? Citovat
oni Odesláno 18. leden 2011 Odesláno 18. leden 2011 jj presne ty.. jj o tom neco vim. to ruce bolej jako krava. osobne si myslim,ze v ruce to nikdy ale nevylestis na plno, jedine strojove,aspon lesticku na vrtackuale to ty urco mas ne? Citovat
SV 24 Odesláno 18. leden 2011 Autor Odesláno 18. leden 2011 jj.Nejdriv mam kolo na aute a brousim smirkama az po 1800 tusim pod vodou a pak vrtacku a pastu Citovat
jaffa Odesláno 18. leden 2011 Odesláno 18. leden 2011 Sem tě dneska potkal pod Letnou na semaforech cca v 17:40. Krásný auto Citovat
wooody Odesláno 18. leden 2011 Odesláno 18. leden 2011 nejdřív sis měl nechat opravyt ty hranky..... jinak pěkně se s tim babráš já ty schmidty už odvezu, neni na to čas Citovat
oni Odesláno 19. leden 2011 Odesláno 19. leden 2011 to wooody: vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:grr:grr:grr:grr:grr Citovat
wooody Odesláno 19. leden 2011 Odesláno 19. leden 2011 oni klídek zrovna dneska je vezu, tak pak dám foto jak vypadaj Citovat
oni Odesláno 19. leden 2011 Odesláno 19. leden 2011 vsak ty vis....:D:D:D jen je dej poradne do pucu, zaslouzej si to. Citovat
SV 24 Odesláno 19. leden 2011 Autor Odesláno 19. leden 2011 nejdřív sis měl nechat opravyt ty hranky..... jinak pěkně se s tim babráš já ty schmidty už odvezu, neni na to čas ty hranky asi budu muset udelat jeste no.Najdu pilnik a vlitnu na to.Jinak je to pakarna-sam to znas! ale vysledek snad bude stat za to! Citovat
SV 24 Odesláno 20. leden 2011 Autor Odesláno 20. leden 2011 tak po vymene cepu se po chvili zaclo ozyvat bouchani ramen ase mi zdaj ok,ale vedel sem o stabilizatorech.Kdyz sem vymetl diru nebo nerovnost tak auto jakoby zaplavalo.Tak sem dnes koupil stabilizatory a rovnou je vymenil.Jeste sem koupil pouzdra stabilizatoru,ale dnes to nestuhnu vymenit.Nahodou nevite,zda se musi povolovat napravnice abych je mohl vymenit? Moc pristupu tam totiz neni... Citovat
SV 24 Odesláno 21. leden 2011 Autor Odesláno 21. leden 2011 tak se mi to nepodarilo vymenit.Ty pouzdra tam drzej ze to ani nechapu.Tak sem je tam musel zatim nechat.Jinak sem mel povolenou napravnici a na jedne strane mi chybi sroub :rolldotahl sem na fest a je to lepsi.Ale obcas trochu jeste ,,zaplave\".cim by to mohlo byt? Bud ty pouzdra silentbloku nebo to muze byt geoskou spatnou? A bouchani temer zmizelio,jen kdyz sem parkoval na obrubnik tak se to ozvalo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.