Capy Odesláno 30. květen 2010 Odesláno 30. květen 2010 Ty prepážky ve vaně jsou spíš na ostrý zatáčky do kopce to moc nevadí. A pokud dáš slicky a nemáš přepážky tak je na problém zaděláno. Já je budu dělat taky, protože autí bude jezdit převážne ostře. Spíš by to chtělo přopojit budík na tlak at víme co se v motoru děje Citovat
SV 24 Odesláno 30. květen 2010 Autor Odesláno 30. květen 2010 ja tam mam ukazatel na tlak oleje ale tu vanu si chci nekde nechat udelat! Citovat
Capy Odesláno 30. květen 2010 Odesláno 30. květen 2010 no jo já zepoměl ty máš 309, 405 to neměli. My to asi spácháme v práci hliník umíme a jednu vanu mam navíc Citovat
SV 24 Odesláno 30. květen 2010 Autor Odesláno 30. květen 2010 tak to jste sikovni!!! ja bohuzel nemam COcko ani autogen tak to pak musim u nekoho nechat udelat.Jak vyrezis tam vratka mezi tema prepaskama? Citovat
SV 24 Odesláno 30. květen 2010 Autor Odesláno 30. květen 2010 a co si pamatuju tak mi zas takolik olej netlaci.Jde to pri maximu tak mezi 4,5-5ti bary.To nevim,zda je dobry nebo ne?! Citovat
Capy Odesláno 30. květen 2010 Odesláno 30. květen 2010 No tak máme dobře vybavenou ílnu se super mašinama tak spousta věcí není problém. Vrátka klasicky z hliníku na volném čepu aby se sami těsnily olejem. Správnej tlak ti neřeknu nemam jej zatím jak měřit tak to neřeším Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 30. květen 2010 Odesláno 30. květen 2010 stepo to budeme mit tak nejak stejny kdyz mam olej studenej tak tlaci skoro 7 baru kdyz se ohreje tak navolnobeh nejake 3 bary a pak pri maximu neco nad 5baru vic ani tuk Citovat
SV 24 Odesláno 31. květen 2010 Autor Odesláno 31. květen 2010 to me ani tolik za studena asi netlaci.Jinak to mame asi stejny no Citovat
vinorak Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 našel sem v origo materiálu k tvýmu motoru, že to má při teplotě oleje 120 tlačit při volnoběhu 180 kpa a při 6500 550kpa No mě 8v když je hodně studený tak na volnoběh tlačí skoro 8 Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 no to by asi tak nejak odpovidalo i me :-) Citovat
SV 24 Odesláno 31. květen 2010 Autor Odesláno 31. květen 2010 kluci potřebuji radu: mám dát úplně nové ventily nebo koupit použité a nechat je jen zabrousit a dát je tam?! není už lepší dát nové? Jeden cca asi 200kč nebo použité ventily všechny vč.hlavy za 500kč p.s.: po finační stránce je to celkem znát a těch peněz těd moc nemám,ale když už se to má měnit.Já nevim,poraďte mi klucii! [upravil dne 31/5/10 SV 24] Citovat
vinorak Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 koupil bych funkční hlavu, nechal jí srovnat a dal bych to tam, když nejsou prachy, tak to holt nejde všechno na stopro:roll Citovat
SV 24 Odesláno 31. květen 2010 Autor Odesláno 31. květen 2010 sakra,ale jestli to není škoda [upravil dne 31/5/10 SV 24] Citovat
vinorak Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 dělěj jak chceš, ale podle mě ten motor stejně za pár tisíc pude do kopru na klice, takže bych tam dal teď nejlevnější řešení, koupil druhej motor a tam třeba 2 roky dělal go Citovat
Capy Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 dal bych starší ventily nové budou horší než starší pokud nebudou origo. Nech je zabrousit na mašině a bude to v pohodě. A pokud by ti zbyla ta hlava bez ventilů tak bych ji třeba za 300 koupil a máš to za 200:D Citovat
SV 24 Odesláno 31. květen 2010 Autor Odesláno 31. květen 2010 kluci proc me porad strasite s tou klikou?! Ja nechci aby to zas odeslo za chvilku... Citovat
vinorak Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 no už sem pár strašidelnejch historek o míčku přidřenym na klice slyšel Citovat
SV 24 Odesláno 31. květen 2010 Autor Odesláno 31. květen 2010 jj ja taky,ale kdyz sou lidi neopatrny.Ja si na to davam bacha.Porad mam olej na max. a kopce atd.nejezdim na plnej knedlik a jeste si necham udelat tu vanu Citovat
SV 24 Odesláno 6. červen 2010 Autor Odesláno 6. červen 2010 tak sem si privezl jinou hlavu s ventilama od Huga ale je trochu jina.Ikdyz je z MIcka,tak je jina.Myslite,ze by mi tam sla? Ventily sedi,jsou stejne velky alespon prumerem! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.