SV 24 Odesláno 14. květen 2010 Autor Odesláno 14. květen 2010 Diky kluci.Taky myslim,ze tam padnou jak ulity Jeste se musi zrenovovat a pokusit se o vylesteni limcu.A vyfuk uz brzy dostane novy! Citovat
Jeny Odesláno 14. květen 2010 Odesláno 14. květen 2010 po vyleštění jim nebudou sahat ani ouragany po kotníky:super:potlesk Citovat
309GT Odesláno 14. květen 2010 Odesláno 14. květen 2010 Jak prdel na hrnec Tohle vyleštíš v \"pohodě\",koukám že nemají na límcích lak,tak hezky 800 pod vodou,1000 pod vodou a pak už jen pasty a leštit a leštit:D:D:D:D:D Citovat
vinorak Odesláno 14. květen 2010 Odesláno 14. květen 2010 nechal bych to tak jak jsou, vnitřek černý a límce a čelo vyleštit Citovat
SV 24 Odesláno 14. květen 2010 Autor Odesláno 14. květen 2010 asi jo kluci vylestim je.Necham na tom ruce Ale bude to stat za to Jen ty stredy bych asi udelal uplne stribrny mozna nevim Citovat
SV 24 Odesláno 14. květen 2010 Autor Odesláno 14. květen 2010 jeste kluci jakou pastu byste mi doporucily? Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 14. květen 2010 Odesláno 14. květen 2010 ty stredy nech tak jak jsou a proste budes lestit lestit :D Citovat
309GT Odesláno 14. květen 2010 Odesláno 14. květen 2010 Ta co mám já je dobrá,ale je to spíš na finální leštění.Ve tvém případu bych sehnal třeba tu leštící sadu z OBI nebo tak a pak uvidíš,když budeš spokojenej tak to necháš,když budeš chtít lepší tak Meguire\'s nebo DODO.Obojí mají na www.mvservice.cz Meguire\'s mám já a spokojenost,viz moje vlákno....;)A parádně se s ní pracuje a vydrží hodně dlouho povrch v tom stavu jak byl po leštění.Jen na to neber Silichrom a podobně,to je hroznej kekel!Navíc to pak oxiduje Citovat
Linkisek Odesláno 14. květen 2010 Odesláno 14. květen 2010 Krásné kolečka , KBS-ka pavučinky mám na svém ropáčkovi akorát ve 14\"( http://forum.205gti.org/download/file.php?id=19057&t=1 ) ... Tyhle kola se původně dělaly leštěné a byly přelakovány čirým lakem, ale máš je stejně zašlé jako já ... Zkoušel jsem je rozleštit leštěnkou na metalízy a po chvilce se začal dělat odraz, ale nechal bych na tom ruce kdyby to mělo být zrcadlo ... Pokud nemáš zkušenosti s leštěním do pavučiny se nepouštej, stejně stříbrné čelo a černý podklad je asi nejlepší varianta, a na límec nesahej hrubším smirkem jak 220 jinak si naděláš zbytečně škrábanečky a tím i práci s jejich rozleštěním. Pastu bych zvolil žlutou Midasku s úběrem 8 a stupněm lesku 7, který bohatě stačí a podle průměru leštícího kotouče vypočítáš obvodovou rychlost (hliník a jeho slitiny 35 m/s). Citovat
SV 24 Odesláno 17. květen 2010 Autor Odesláno 17. květen 2010 tak dnešní další úpravy.Dnes dostalo lízatko z laguny nyní jsem 11,5cm od země a zatím asi tak zůstanu Citovat
SV 24 Odesláno 17. květen 2010 Autor Odesláno 17. květen 2010 teď u televize u hokeje mám o zábavu postaráno-leštím první kolo Citovat
SV 24 Odesláno 17. květen 2010 Autor Odesláno 17. květen 2010 zatim malá ochutnávka z leštění Citovat
SV 24 Odesláno 18. květen 2010 Autor Odesláno 18. květen 2010 kluci at delam co delam tak se mi to lip rozlestit nedari Uz se lesknou pekne,ale porad to neni ono.Ikdyz v realu to na svetle vypada lip,nez na tehlech fotkach Citovat
oni Odesláno 19. květen 2010 Odesláno 19. květen 2010 parada, tyhle kola jsou proste krasny. skoda jen,ze si jen nevzal od dakieho, mel s tim vetsim limcem a to by ti sluselo vice.... jinak opravdu parada.... ale za me to lizatko asi ne, uz je to tam moc clenity.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.