MilanF1 Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 řadička, origo je origo A ty nápisy, možná je doma taky někde mám Ale asi nedám, nostalgie A koberec, taky paráda, jen tam odhodit sáčko Citovat
SV 24 Odesláno 31. srpen 2012 Autor Odesláno 31. srpen 2012 je tam jen abych vic nenicil origo koberec.jinak děkuji Citovat
SV 24 Odesláno 3. září 2012 Autor Odesláno 3. září 2012 dnešní kontrola stavu podvozku,zapojeni snimace teploty oleje pro budik a znovu zapojení příd.světel Citovat
Guest StibTo Odesláno 3. září 2012 Odesláno 3. září 2012 to STP leji pravidelne po nejake dobe a nemam problem.Lepsi vykon nebo tak nepocituji,ale procisti to cely palivovy system! A kde ty to konkretne beres ? Das nejaky link ? Citovat
John Odesláno 5. září 2012 Odesláno 5. září 2012 Přípravky STP jsem dával leta do mi16 a nikdy nebyl problém do coupé zatím dávam jen od Castrol TBE. Citovat
SV 24 Odesláno 6. září 2012 Autor Odesláno 6. září 2012 dnes za pomoci Kubika dodelana ,,domaci\" geoska a kontrola stavu podvozku Citovat
SV 24 Odesláno 7. září 2012 Autor Odesláno 7. září 2012 od oka ji doladis abys mel rovne volant a nikam to netahlo Citovat
Guest StibTo Odesláno 7. září 2012 Odesláno 7. září 2012 Hm a nechcete mi taky pomoct udelat domaci geo ? Myslim to vazne - mam od vymeny zadni napravy za kotoucovou volant natocenej nalevo ... Citovat
SV 24 Odesláno 8. září 2012 Autor Odesláno 8. září 2012 klido ti ji muzem s kubou udelat taky tak.Stejne to pak chce na geosku dojet,ale ja chci pockat jeste mesic tak proto sem to delal Citovat
SV 24 Odesláno 9. září 2012 Autor Odesláno 9. září 2012 tak na plnou nádrž sem s GTičkem ujel 650Km.350km sem najezdim po okreskách a zbytek Praha... Citovat
Guest StibTo Odesláno 9. září 2012 Odesláno 9. září 2012 Jako nebudu proti a pri te prilezitosti vymenime oba cepy rizeni a bude klidek do STK Nemate treba na pristi vikend (myslim co ted bude tj 14-15 zari) nejake servisni rande ? Citovat
Guest StibTo Odesláno 10. září 2012 Odesláno 10. září 2012 Aha ... No tak ja nevim, no Cepy rizeni stejne prijdou vymenit a na geo taky pred STK budu muset. Cepy ale snad zvladnu vymenit sam (DOUFAM) Citovat
Sova Odesláno 23. říjen 2012 Odesláno 23. říjen 2012 Čau Můžu se tě zeptat... kdysi dávno byla na prodej v jednom bazaru budto v Liberci nebo Litoměřicích krásná zachovalá 309 GTI 16 (108 Kw) ze švýcarska...byla modrá, v polokuži, kola jako Mi16 za nějakých 25 tisíc... Vlastníš ji? Byla hned pryč... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.