SV 24 Odesláno 6. červenec 2012 Autor Odesláno 6. červenec 2012 a ještě přidám fotky,jak to vypadá u mě před barákem na ,,soukromém\" parkovišti Citovat
Slipkont Odesláno 7. červenec 2012 Odesláno 7. červenec 2012 Tak hlavně neprozrazuj , kde bydlíš :DJá bych na takové soukromé parkovišttě se šel alespoň podívat Citovat
MilanF1 Odesláno 7. červenec 2012 Odesláno 7. červenec 2012 Paráda. Vypadá to zvláštně, ale pokud to tak má být, nemám k tomu co dodat . Citovat
SV 24 Odesláno 7. červenec 2012 Autor Odesláno 7. červenec 2012 bylo to příplatkové a mě se to líbí.Je to neokoukané.Ještě bíle speedliny a bude krasavice Citovat
John Odesláno 7. červenec 2012 Odesláno 7. červenec 2012 Pěkný moc,ty Speedliny se k tomu hodí moc. Citovat
Slipkont Odesláno 7. červenec 2012 Odesláno 7. červenec 2012 Pokud to zepředu vše rozsvítíš , protijedoucí řidič nemá sebemenší šanci něco vidět Citovat
SV 24 Odesláno 16. červenec 2012 Autor Odesláno 16. červenec 2012 třmeny opět v barvě a konečně na Speedlinech Citovat
SV 24 Odesláno 24. červenec 2012 Autor Odesláno 24. červenec 2012 aktuální foto.. jen ještě doladit výfuk:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.