SV 24 Odesláno 31. srpen 2011 Autor Odesláno 31. srpen 2011 nenapadá Vás pánové někoho co s tím? vrtačku doma mám,ale prý 15 (nebo16ku) vrtak do normalni vrtacky nedam a vytahovaky nemam.A jsou docela drahy ta sada.Jak jinak to zkusit vytahnout? Citovat
SV 24 Odesláno 1. září 2011 Autor Odesláno 1. září 2011 tak se povedlo úspěšně dostat zbytek svíčky ven.Ovrtali sme kousek 8kou vrtákem a pak vytahovákem.Děkuji za pomoc Kubíkovi205 a Fox34! Auto zase běží na všechny 4 válce jen drží volnoběh 2500 to je jediná chybička Citovat
SV 24 Odesláno 9. září 2011 Autor Odesláno 9. září 2011 tak dnes sme roztláčili obě GTi16ky a projeli.šedá šlape dobře a modrá drží vyžší volnoběh už jen občas-po zahřatí držela 700ot.bude to jen nějaká blobost jinak šlape docela dobře-jen u obou to řazení.Musim koupit delší lanko spojky a ,,klacekco má zpátečku vedel jedničky.Jinak spokojenost Citovat
SV 24 Odesláno 13. září 2011 Autor Odesláno 13. září 2011 v neděli přitažena bílá kastle od klempíře do dílny a začneme pomalu dávat dohromady bílou GTI16 Citovat
Slipkont Odesláno 13. září 2011 Odesláno 13. září 2011 no to bym ne vážně zajímalo , se kterým pugem přijedeš na jakýkoliv Peugeot sraz Ale radost pohledět ... Citovat
SV 24 Odesláno 13. září 2011 Autor Odesláno 13. září 2011 to mě taky-každý rok si říkám,že už musim jet,ale zatim mi to nevychází Citovat
Slipkont Odesláno 13. září 2011 Odesláno 13. září 2011 příští rok určitě přijedeš na nějaký sraz , hlavě bude dilema kterým autem přijedeš ... PS : vem všechny at je na co se koukat :D Citovat
SV 24 Odesláno 13. září 2011 Autor Odesláno 13. září 2011 to bych musel z alarmovat celou rodinku ne asi bych vytáhl 605,když už tam nejezděj nebo Miami Citovat
MilanF1 Odesláno 13. září 2011 Odesláno 13. září 2011 Nalož celou rodinku a jedeme Do 605 se musíte vejít, ne? Citovat
Stuchy Odesláno 13. září 2011 Odesláno 13. září 2011 obdivuju to jak dáváš starým autům lesk... ale takovej počet to je už posedlost...co paní ta tě chápe ??? já dělám na 2 autech a slyším o tom pořád Citovat
SV 24 Odesláno 13. září 2011 Autor Odesláno 13. září 2011 no paní se s tím už smířila se dá říct.Jinak já vím,že nejsme normální,ale ty auta za to stojej! Stejně doma pak zůstane ,,jen\" pár aut-2x GTi16,605 Gutmann,2x 205 (Gutmann a pritule) a na jaře přibude nějaký peugeotek na vrchy Citovat
SV 24 Odesláno 14. září 2011 Autor Odesláno 14. září 2011 dnes zakoupeno nové spojkové lanko 510/710mm místo toho krátkého co tam bylo ještě z origo převodovku.Tudíž ba tuhle 1.6 převodovku jsem dal lanko co tam patří Citovat
SV 24 Odesláno 23. září 2011 Autor Odesláno 23. září 2011 dnes sem si přivezl od kamráda Maxe krásný GTi nárazník + pytel drobností na 605 a spojkový pedál na Miami Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.