shwaara Odesláno 4. prosinec 2009 Odesláno 4. prosinec 2009 Letos jsem jel přezout do pneuservisu Vulkán a při té příležitosti nechat udělat geometrii. Je to pěkný moderní pneuservis s laserovou geometrií a docela poho ceny (až na eko likvidaci gum: 100Kč/kus). Výsledek je ale negativní. Gumy přezuli, čidla nepoškodili, ale ve 140-150km/h kola hážou. Takže půjdu na převážení. Před děláním geometrie jsem je upozorňoval, že 607 mají to nastavení trochu složitější, jestli to budou umět. Mechanik zkušeně koukl pod auto s tím, že to je jasný, že tady takhle toto a že to bude v pohodě. Pak vzal kladivo a trochu šteloval geometrii a po půl hodině mi sdělil, že tam musí být nějaký cizí díl, protože to už víc srovnat nejde a pořád je to trochu mimo normu.... Takže budu taky reklamovat. Zkusím najít návod, zda to podle něj zvládnou a pokud ne, budu požadovat výraznou slevu. Na závěr jsem zvědavý, jak se servis k celé věci postaví. [upravil dne 4/12/09 shwaara] Citovat
Marcel505 Odesláno 4. prosinec 2009 Odesláno 4. prosinec 2009 To je v Šeberově ne? Co vím od kamaráda, byl vždy spokojen, i já, když jsem tam něco nechával dělat. Tak doufám, že Ti to dobře dopadne. Citovat
shwaara Odesláno 3. únor 2010 Autor Odesláno 3. únor 2010 Resumé: Dost se cukali, že jsem to měl reklamovat do 24h, bla bla bla bla... Nakonec mi kola převážili s tím, že jsem nemusel platit práci ani materiál, ale na geometrii na 607 nemají vybavení. Na fakturu mi ale napsali, že dělali geo pouze přední nápravy, zaplatil jsem jen přední nápravu (cca 800,-, obě stojí 1000), takže jsem nemohl nic reklamovat. Nu aspoň něco. Rozhodl jsem se dát na auto kotouče brembo. Tak jsem jim psal, zda jsou ochotni mi je nandat a za kolik: S vlastním materiálem práce 840 + test házivosti 2x 180. Když je koupím u nich, tak práce 480 a test házivosti zdarma. OK, přesvědčili mě, nechal jsem si je nandat jinde. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.