luky106rolandgaros Odesláno 2. prosinec 2009 Odesláno 2. prosinec 2009 nevím co je to za čidlo a k čemu... tak jestli někdo nevíte? taková story jedu pro sváču zastavím přídu z krámu a auto běží jak pumpa na šrač...ku:-D ale na všecky 4válce volnoběh tak 450-700 skoro chcípá tak koukám na kabely pak koukám na štekry a hle na tom čidlu ukleplej zelenej drát... ale pozor:-D tak z plynováním jedu na dílnu a když jedu spátky tak v 4tis otáček se to chytlo a neskutečně to zatahlo ale hrozně takle to auto nikdy nejelo ve vyskokej to jelo jako krá...va točil jsem myslím i přez 7tis ale když jsem spomalil tak bylo cític že se to uchcává a de de to jak PNS šlo tam asi moc benálu ale nevím tak proto se ptám jestli někdo neví co to je za čidlo??? Citovat
Cardaaa Odesláno 2. prosinec 2009 Odesláno 2. prosinec 2009 to je váha vzduchu;)měl sem uplně stejnej problém...jenže mi trvalo dýl než sem na to přišel protože ten uklepanej kabel byl obalenej izolepou:grr Citovat
luky106rolandgaros Odesláno 2. prosinec 2009 Autor Odesláno 2. prosinec 2009 a tak proto no paráda tak stím se dá něco dělat:-D taky mě to napadlo protože to de hnet k RJ ale nebyl jsem si jistej no jelo to neskutečně moc tak to skusím dát přez nějakej odpor:-D já tam měl taky izolačku ale jak jsem stím zahejbal tak to chcíplo tak bylo jasno tak dík moc:-D:super [upravil dne 2/12/09 luky106rolandgaros] Citovat
Cardaaa Odesláno 2. prosinec 2009 Odesláno 2. prosinec 2009 jj to mi taky jelo ale když se to zahřálo tak mi to na každý křižovatce chcíplo...vypadalo to jako kdybych se neuměl rozjet:xvul:D nemáš vůbec zač Citovat
peugeot09 Odesláno 2. prosinec 2009 Odesláno 2. prosinec 2009 Je na \"jednajedničce\" (106) taky tahle váha vzduchu? Sorry za OT. Citovat
luky106rolandgaros Odesláno 2. prosinec 2009 Autor Odesláno 2. prosinec 2009 spíš podobná 1.1i 4bod má jiné sací svody ne? [upravil dne 2/12/09 luky106rolandgaros] Citovat
peugeot09 Odesláno 2. prosinec 2009 Odesláno 2. prosinec 2009 To právě vůbec netuším. Já jen, že jsem ji před nějakou dobou měl a projevovala se úplně stejně. Jela naprosto brutálně a taky při rozjezdech chcípala. Rád na ni vzpomínám. Citovat
luky106rolandgaros Odesláno 2. prosinec 2009 Autor Odesláno 2. prosinec 2009 jako nebal bych se dát sprint z S16:-D ze všema těma upravama vím že bych potřeboval trošku přikrmit spalovací komory a neska se tak tomu stalo:-D tak to skusím nějak popo upravit ke spokojenosti vozu a čerpacích stanic:-D Citovat
Cardaaa Odesláno 3. prosinec 2009 Odesláno 3. prosinec 2009 1.1 se taky dělá ve čtyřbodech? .. pokud máš klasickej jednobod tak si myslím že tam určo neni. tak zkus ještě odpojit čidlo teploty vody:D Citovat
Ferry Odesláno 4. prosinec 2009 Odesláno 4. prosinec 2009 na zadnym benzinu od peugeotu neni vaha vzduchu, ale je to MAP senzor, to jen pro vysvetleni pojmu, ma to sice stejny ucel, ale jiny princip funkce Citovat
luky106rolandgaros Odesláno 4. prosinec 2009 Autor Odesláno 4. prosinec 2009 ok to zní líp:-D díky Citovat
Cardaaa Odesláno 6. prosinec 2009 Odesláno 6. prosinec 2009 luky106rolandgaros: helet ty vstřiky co tam máš to nejsou origo vid?? Citovat
luky106rolandgaros Odesláno 6. prosinec 2009 Autor Odesláno 6. prosinec 2009 jsou to peugeotácký origo Citovat
Cardaaa Odesláno 6. prosinec 2009 Odesláno 6. prosinec 2009 já tam mám taky tyhle nerez a nesedí mi ta černá lišta k přišroubování Citovat
Cardaaa Odesláno 6. prosinec 2009 Odesláno 6. prosinec 2009 http://img43.imageshack.us/img43/5972/dsc00873u.jpg mělo by to držet za to co je červeně ale drží to za to co je modře:myslim v servisu mi řekli že to někdo udělal aby to lepší jelo ale že to bude víc žrát... Citovat
peugeot09 Odesláno 6. prosinec 2009 Odesláno 6. prosinec 2009 Hmm, neříkali v servisu jak moc velký ten rozdíl ve spotřebě bude? Citovat
106sťák Odesláno 18. prosinec 2009 Odesláno 18. prosinec 2009 ahoj neví někdo kde bejvá čidlo teploty vody???doufám že to je ta váha vzduchu? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.