BrankoKK Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Zacina tu z toho byt poriadny gulas.... Ozaj, ked uz som pri tom, bude nejaky. Inak budem musiet navarit:D:myslim [upravil dne 23/11/09 BrankoKK] Citovat
Džej Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Guláš by nebol problém, môj chlap je profesionálny kuchár, ale taký veľký hrniec (aký by bolo treba pre toľko zúčastnených) doma fakt nemáme:myslim. Inak ten Trstín by bol asi najlepší, je to predsa len po rovine. Citovat
Y2K Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Zakrut sa neboj...nie su az take hrozne Ale samozrejme sa prisposobim vacsine... Citovat
BrankoKK Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 no, tak kuchara mame, a ja som casnik v stvorhviezdickovom hoteli v Taliansku... [upravil dne 23/11/09 BrankoKK] Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 No dobre, tak ja sa dobrovolne hlasim, ze ked mame kucharov, aj casnikov, ze ja som profesionalny konzument :D Citovat
gedu Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Původně zaslal: Lubk0 No dobre, tak ja sa dobrovolne hlasim, ze ked mame kucharov, aj casnikov, ze ja som profesionalny konzument :D Lubk0 hlásim sa spolu s tebou za toho konzumenta:D Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Dobre 2 ja konzumenti stacia. Ostatny si rozdelte prace ako umyvanie tanierov, pranie obrusov, supanie zemiakov atd :D A napriklad OBAF donesie suroviny kucharovi v Jumperi Takze mame aj dovozcu Durko nam k tomu vybavi fiber TV od orange, a JKM donesie suroviny cerstve na vlaku niekde s talianska A marko 306 sa bude pred vchodom kazdemu vyhovarat, popripade vam profesionalne strhne sroby na zamku od dveri [upravil dne 23/11/09 Lubk0] Citovat
pastorek Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Tiež sa dobrovoľne hlásim medzi konzumentov. Lubk0, ak máme v klube kuchára je o jeden problém menej na Piešťanský zraz. marko306, a to si písal že Lubk0 už nerýpe. Teba si vychutná vždy, asi ťa má rád. Citovat
obaf Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Lubko, vsetko doveziem, ked nalozis:D P.S.: ak ti tie disky neponahlaju, tak sa ti pre ne mozem zastavit ja, ale az na buduci tyzden. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Dakujem za ponuku, zatial sa ponukol kaper, ze jeho kamarat sa bude vracat z vychodu, ze mozno mi to vybavi, ak by to padlo, tak by som ty dal vediet ... Inac aby ste pochopili tie strhnute sroby u MARKA, tak tu je odkaz. Chcel som od neho zamok do dveri, a takto to dopadlo, obrazok je v strede Obaf, kade vlastne jazdis ? Citovat
obaf Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Ja jazdim cele slovensko, ale nepravidelne (niekedy rakusko a cechy) Citovat
marko306 Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Původně zaslal: Lubk0 07:13 uz v praci ? Umrel by som :D ty si jaký fajnový. A keby máš ísť do roboty o takej 03:00 a volákej 22:00? Ale ako sa vravý mali sme sa lepšie učiť ako ty a mohli sme chodiť do roboty ako ty, čo, ujo rypák? :D Ešte k tomu zámku, keby je to moje tak si to odvrtám, ale keď to bolo jeho a nechcel tak čo? Citovat
Martinsk Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Nazdar hoši, rozmýšľam, či sa tam na tom zraze nájde miesto aj pre mňa ?? Rád by som sa aj ja prišiel pozrieť. Citovat
marko306 Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 jasné, že by sa našlo. Ak chceš ísť a prísť tak iba potvrď, že koľký prídete Citovat
pastorek Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Původně zaslal: Martinsk ...či sa tam na tom zraze nájde miesto aj pre mňa ??... To je otázka!! :bacha dopíšem ťa? Citovat
Martinsk Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Tak prídem aj ja. Prihlasujem sa záväzne = 1ks [upravil dne 23/11/09 Martinsk] Citovat
jofo Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Este presvedcim moju zenu ze v nedelu nemame nic na praci, nieco jej slub im a idem aj ja. Ja sa pridam v Piestanoch. Dufam ze to vyjde. Este doplnim ze 2 persony [upravil dne 23/11/09 jofo] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.